جاذبه های گردشگری وارنا ، پایتخت ساحلی بلغارستان | Varna

"اجاره
رزرو تور
تور تابستان 1403
 

جاهای دیدنی وارنا

در این بخش از وب سایت مجله گردشگری تاپ توریست درباره جاهای دیدنی وارنا صحبت خواهیم کرد. اگر قصد سفر به بلغارستان را دارید برای آشنایی بهتر با بهترین جاذبه های گردشگری وارنا در ادامه با ما باشید.

وارنا با نام “پایتخت ساحلی بلغارستان ” شناخته می شود و سومین شهر بزرگ کشور است. با یک مرکز شهر تمیز و متراکم که دسترسی و رفت و آمد در آن بسیار  آسان است. این شهر انواع بی شماری از موزه ها ، گالری ها و جاذبه های سرگرم کننده را ارائه می دهد. در ادامه بهترین جاذبه های گردشگری وارنا را خواهیم داشت.

باغ دریایی وارنا

باغ دریایی وارنا (Sea Garden) یکی از نمادهای شهر است که در طول ساحل در حال گسترش است. شما از یک باغ سرسبز و سایه دار دسترسی مستقیم به ساحل دارید – همه آن چیزی که باید انجام دهید این است که یک بار ساحلی را انتخاب کنید و کوکتل و قلیانی را که محلی ها آماده می کنند سفارش دهید. زمان برای شما بی معنی می شود زمانی که تابستان است و شما در وارنا هستید!

جاهای دیدنی وارنا
جاهای دیدنی وارنا

اجاره اقامتگاه بوم گردی

 لیدوما

                | اجاره سوئیت در مشهد | اجاره ویلا در چالوس


کلیسای جامع وارنا

بزرگترین کلیسای ارتدوکس مسیحی در وارنا و یکی از بزرگترین کلیساها در بلغارستان، کلیسای جامع در وارنا است که قطعا ارزش بازدید دارد و میتوانید انواع تصاویر و زیور آلات کلیساهای ارتدوکس را در آنجا مشاهده کنید. به شیشه های رنگارنگ زیبا و تزئین شده کلیسا توجه کنید که با دست نوشته های سیریلیک که نشان دهنده حضور چهار نفر از مهم ترین افراد در ایجاد آنها است – سنت سیریل، متدیوس، کلمنت اوهرید و آنجلاریوس – از آثار زیبای این کلیسا هستند.

آدرس:

2Sveti Sveti Kiril i Metodii Sq., Varna, Bulgaria, +359 89 624 7726

جاهای دیدنی وارنا
جاهای دیدنی وارنا

فستیوال دلفیناریوم

اینجا تنها مکان در نوع خود در بلغارستان است و خاطره ای بسیار با ارزش از دوران کودکی بسیاری از بلغاری ها است. Festa Dolphinarium نخستین نمایش خود را در سال 1984 با دلفین هایی که از کوبا آورده بود به نمایش گذاشت و همچنان این نمایش را ادامه داد تا توانایی های آکروباتیک این پستانداران هوشمند را نشان دهد. چندین نمایش در روز وجود دارد، اما پیش فروش بلیت ها، مخصوصا در تابستان، یک ایده خوب است.

آدرس:

Festa Dolphinarium, Varna, Bulgaria, +359 52 302 199

جاهای دیدنی وارنا
جاهای دیدنی وارنا

تئاتر تابستان

تئاتر تابستان (Summer Theater) در ماه های گرم سال ، با میزبانی تئاتر، اجرای اپراها و کنسرت های ستاره های محلی و بین المللی، به یک مرکز فرهنگی مهم تبدیل می شود. این تئاتر در باغ دریایی وارنا (Sea Garden) واقع شده است، بنابراین شما با نسیم تازه دریا احاطه خواهید شد. برای رویدادهای بعدی، از هتل خود یا مرکز اطلاعات گردشگری سوال کنید.

آدرس:

Summer Theater, Varna, Bulgaria, +359 52 612 803

جاهای دیدنی وارنا
جاهای دیدنی وارنا

مقالات گردشگری بیشتر بخوانید:

ترجمه: الناز سعادتی

دنیا جای بزرگی است ، برای اینکه فقط یک جا بمونی ✨