کاسکاد ، موزه و پلکان معروف ارمنستان | Cascade

اجاره خودرو در دبی
رزرو تور
تور تابستان 1403
 

کاسکاد ارمنستان

در این بخش از وب سایت مجله گردشگری تاپ توریست درباره کاسکاد ارمنستان صحبت خواهیم کرد. برای آشنایی با این موزه و هزار پله معروف در شهر ایروان در ادامه با ما همراه باشید.

ایروان پایتخت ارمنستان مقصدی محبوب است که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. این شهر دارای بناهای تاریخی و یابودهای زیادی است و از تاریخچه ای غنی برخوردار است. ایروان همچنین یکی از قدیمی ترین شهرهای جهان است بنابراین دوستداران تاریخ و باستان شناسی از بودن در این شهر لذت خواهند برد. اما اگر دوست ندارید از موزه ها بازدید کنید نگران نباشید چون این شهر با جاذبه ها و تفریحات متنوع به همه سلیقه ها پاسخ می دهد.

یکی از معروف ترین جاذبه ها و نقاط دیدنی شهر ایروان موزه و پلکان کاسکاد است. این پله ها که به هزار پله معروف هستند به یکی از نقاط شاخص شهر ایروان تبدیل شده اند که هر گردشگری باید از آن بازدید کند.

اجاره اقامتگاه بوم گردی

 لیدوما

                | اجاره سوئیت در مشهد | اجاره ویلا در چالوس


کاسکاد (Cascade Stairway and Museum)، این پلکان عظیم در مرکز شهر ایروان واقع شده و یک ساختار زیبا با تراس های بسیار و مجسمه ها و تندیس های هنری و تزئینات گیاهی تاثیرگذار است و همچنین دارای برخی از بهترین بارها، کافه ها و رستوران های شهر می باشد.

کاسکاد
کاسکاد

از پله های کاسکاد بالا بروید تا منظره ای خیره کننده از شهر و کوه های آرارات داشته باشید. و یا از Cafesjian Center for the Arts بازدید کنید تا بیشتر در مورد هنر و هنرمندان محلی بدانید.

کاسکاد یکی از معروف ترین نقاط دیدنی در شهر ایروان است بنابراین در سفر به ارمنستان بازدید از این اثر زیبا و دیدنی را فراموش نکنید. بالا رفتن از این پله ها و داشتن منظره شگفت انگیز شهر و بازدید از آثار هنری موزه آن قطعا ارزش آن را دارد که ساعاتی را در این مکان بگذرانید.

مقالات گردشگری بیشتر بخوانید: الی گشت    

                تور کیش


 

به این مقاله امتیاز دهید
دنیا جای بزرگی است ، برای اینکه فقط یک جا بمونی ✨