لیدوما تریپ

بدترین زمان ها برای سفر به کیش ، قشم و آنتالیا

آب و هوا و زمانی که برای سفر انتخاب می کنید از اهمیت بالایی برخوردار است به گونه ای که اگر بابت میلتان نباشد و یا فصلی نامطلوب را انتخاب کنید ممکن است هیچ لذتی از سفرتان نبرید. اما بهترین زمان سفر چه فصل هایی هستند؟ ما در ادامه به بهترین زمان ها و بدترین فصل های سه مقصد مهم اشاره خواهیم کرد.

آنتالیا

آنتالیا که یکی از مقاصد مهم و پرطرفدار گردشگری به حساب می آید حدودا نصف سال را نیز با آب و هوایی نامطلوب مواجه است. در فصل بهار آب و هوای این شهر رویایی بسیار مطلوب و مناسب بوده زیرا روز هایی گرم وشب هایی همراه با نسیمی را به دنبال دارد و می توان گفت یکی از فصل های پرتوریست این شهر به حساب می آید، در فصل تابستان نیز گرما شدت گرفته اما به گونه نبوده که طاقت فرسا شود. در فصل پاییز بارش ها آغاز شده سرما شروع به شدت می کند اما در زمستان با آب و هوایی بسیار سرد و بارش های فراوان همراه بوده که می توان گفت شاید برای هیچ گردشگری مناسب نباشد و کمتر توریستی بخواهد در این فصل با تور آنتالیا سفر کند.

بدترین زمان ها برای سفر
بدترین زمان ها برای سفر

کیش

کیش یکی دیگر از مقاصد گردشگری اما داخلی است که هموطنان بسیاری به آن سفر می کنند همانطور که می دانید کیش دارای آب و هوایی گرم و خشک است اما در برخی از فصول با بارش باران های شدیدی رو به رو می شود که بیشتر از اواخر پاییز آغاز شده و تا انتهای فصل زمستان ادامه دارد. گردشگرانی که می خواهند با تور کیش سفر کنند بهتر از در فصل های تابستان و بهار و اوایل پاییز سفر کنند در غیر این صورت نمی توانند از تفریحات آبی کیش بهرمند شوند.

بدترین زمان ها برای سفر
بدترین زمان ها برای سفر

قشم

هرچند که قشم فاصله زیادی با کیش ندارد اما تابستان های قشم گرم تر و شدید تر از کیش بوده و می توان گفت در شهریور ماه گرمای جزیره قشم به حداکثر خود رسیده و برای بسیاری از گردشگرانی که با تور قشم سفر کردند نیز می تواند طاقت فرسا باشد.

بدترین زمان ها برای سفر
بدترین زمان ها برای سفر

   تبلیغات    

                 تور کیش

Load More In رپورتاژ آگهی

بدون نظر

  1. شهاب شیردل

    آوریل 10, 2019 at 11:19

    امتیاز بازدید کننده: ستاره ها ۴

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *