تورهای کشتی سواری در بسفر استانبول | Istanbul

اجاره خودرو در دبی
رزرو تور
تور تابستان 1403
 

تورهای کشتی سواری در بسفر

در این بخش از وب سایت مجله گردشگری تاپ توریست شما را با تورهای کشتی سواری در بسفر آشنا خواهیم کرد. برای آشنایی با این تورهای تفریحی در دل تنگه بسفر در ترکیه در ادامه با ما همراه باشید.

استانبول شهری است که جاذبه های آن تمامی ندارد و مطابق با همه سلیقه هاست. شهری که از تمام دنیا برای دیدن زیبایی های آن به آن سفر می کنند و یکی از مقاصد جذاب گردشگری است.  مکان های دیدنی ترکیه آنقدر زیاد است که هرچقدر هم که در این شهر باشید تمام نمی شود. گوشه و کنار آن پر از زیبایی و دیدنی های منحصر به فرد است. یکی از تفریحات بسیار پرطرفدار در استانبول تورهای تفریحی کشتی کروز است.

تنگه بسفر با داشتن طول 19 مایل، نه تنها دریای سیاه را به دریای مدیترانه متصل می کند، بلکه استانبول را بین دو قاره اروپا و آسیا تقسیم می کند. این تنگه مطمئنا یکی از مهم ترین تنگه های دنیا است و حتی مردم استانبول عاشق این تنگه زیبا هستند که از میان شهرشان عبور می کند. افسانه های زیادی نیز درباره این تنگه و پل معروفش وجود دارد و یکی از آنها این است که اگر برای اولین بار از زیر پل بسفر رد شوید هر آرزویی کنید برآورده می شود. پس علاوه بر تفریح در تنگه، زمانی که کشتی از زیر پل رد می شود می توانید آرزو کنید.

تورهای کشتی سواری در بسفر
تورهای کشتی سواری در بسفر

تورهای کشتی سواری در بسفر استانبول یک از جذاب ترین تفریحاتی است که لحظات خوشی را برای مسافران و گردشگران به ارمغان می آورد. تورهای کشتی سواری معمولا از 7 عصر شروع شده و تا پاسی از شب ادامه دارد.

اجاره اقامتگاه بوم گردی

 لیدوما

                | اجاره سوئیت در مشهد | اجاره ویلا در چالوس


برای استفاده از تورها می توانید تور کوتاه مسیر یا بلند مسیر را انتخاب نمایید. این تورها معمولا درتمامی فصول از اسکله امینونو آغاز شده و گاهی در تابستان نیز در اسکله های کاباتاش و بوستانجی یا کادیکوی برگزار می شود. این تورها معمولا از صبح تا 12 شب برنامه های مختلف حرکت دارند و شما می توانید از دیدن زیبایی هایی های اطراف تنگه در این تور لذت ببرید.

تورهای کشتی سواری در بسفر
تورهای کشتی سواری در بسفر

هزینه تورهای کشتی سواری

هزینه تورهای کشتی سواری بر بسفر بسته به آژانس مسافرتی و خدماتی که ارائه می دهند، متفاوت است. به طور کلی دو راه برای کشتی سواری در تنگه بسفر وجود دارد؛

تورهای کشتی کروز که خدمات زیادی از جمله وعده غذایی نهار یا شام، نوشیدنی و اجرای موسیقی دارند، هزینه بیشتری دارند اما نسبت به هزینه آنها اوقات بسیار شاد و جذابی را برایتان رقم می زنند. حدود هزینه های کروز سواری در تنگه بسفر از 120 لیر ترکیه (376,000 تومان) تا 600 لیر ترکیه (1,881,000 تومان) متفاوت است.

اما اگر به دنبال راهی ارزان برای گردش در بسفر هستید، تهیه تورها تنها راه نیست و کافی است بلیت های کشتی سواری را در اسکله های شهر تهیه کنید. با تهیه این بلیط ها خدماتی به شما ارائه نمی شود و فقط می توانید با هزینه کم در تنگه بسفر کشتی سواری کنید و جاذبه های اطراف را ببینید. حدود هزینه بلیت های دوطرفه 25 لیر ترکیه (78,000 تومان) و یک طرفه 15 لیر ترکیه (47,000 تومان) است.

تورهای کشتی سواری در بسفر
تورهای کشتی سواری در بسفر

قیمت های کشتی آرش و سوداتور

در جدول زیر هزینه تور دو کشتی معروف را میبینید که همه روزه برای ایرانیان برنامه تدارک میبینند. این تورها ترانسفر دارند، به طوری که نماینده آنها حدود ساعت 20:00 الی 20:30 برای ترنسفر به هتل لابی شما مراجعه کرده و ترنسفر به محل حرکت کشتی انجام خواهد شد. پس از پایان برنامه نیز در حوالی ساعت 24:00 نیمه شب، مجددا ترنسفر به هتل شما صورت می‌گیرد. قیمت‌های جدول بر حسب دلار است.

نام تور بزرگسال کودک
(۵ تا ۱۲ سال)
کودک
(۴ تا ۵ سال)
کودک
(۲ تا ۴ سال)
نوزاد
(زیر ۲ سال)
سایر توضیحات
کشتی تنگه بسفر، آرش 35 25 رایگان رایگان رایگان همه روزه
کشتی تنگه بسفر، نیس 30 20 رایگان رایگان رایگان همه روزه
کشتی لاکچری سودا؛ اکونومی 70 50 رایگان رایگان رایگان یکشنبه، سه‌شنبه، پنجشنبه
کشتی لاکچری سودا؛ استاندارد 80 60 رایگان رایگان رایگان یکشنبه، سه‌شنبه، پنجشنبه
کشتی لاکچری سودا؛ VIP 110 90 رایگان رایگان رایگان یکشنبه، سه‌شنبه، پنجشنبه
کشتی لاکچری سودا- V-VIP 140 110 رایگان رایگان رایگان یکشنبه، سه‌شنبه، پنجشنبه
تورهای کشتی سواری در بسفر
تورهای کشتی سواری در بسفر

مقالات گردشگری بیشتر بخوانید: الی گشت    

                تور کیش


 

به این مقاله امتیاز دهید
دنیا جای بزرگی است ، برای اینکه فقط یک جا بمونی ✨