بهترین شهرهای توریستی دنیا کدامند ؟

"اجاره
رزرو تور
تور تابستان 1403
 

بهترین شهرهای توریستی دنیا

در این بخش از وب سایت مجله گردشگری تاپ توریست شما را با بهترین شهرهای توریستی دنیا آشنا خواهیم کرد. برای آشنایی با این مقاصد محبوب در بین مردم جهان در ادامه با ما باشید.

یکی از محبوب ترین تفریحات میان مردم جهان سفر کردن است. امروزه با پیشرفت امکانات و سطح آگاهی، علاقه به سفر و تجربه دنیایی جدید و ناشناخته در میان مردم افزایش یافته است. سفر باعث کشف دنیای بی انتهای اطراف و تجربه فرهنگ های مختلف و آشنایی با تاریخ و تمدن کشورهای جهان می شود و هیچ چیزی لدت بخش تر از این تجربه های جدید نیست.

امروزه برخی کشورها با توجه به محبوبیت و زیبایی و دیگر ویژگی های خود در بین مردم جهان شناخته شده تر هستند و همه ساله گردشگران بسیار زیادی را به سوی خود جذب می کنند. در ادامه ما لیستی از بهترین شهرهای توریستی دنیا را به شما معرفی می کنیم تا راحت تر بتوانید برای سفر بعدی خود برنامه ریزی کنید.

شهر پاریس – Paris

پاریس که پایتخت فرانسه و معروف به شهر عشق است و یکی از بهترین شهرهای توریستی دنیا محیوب می شود. موزه ها و مناظر زیبا در کنار معماری زیبا،به بازدید کنندگان این امکان را میدهد که تا تعطیلات خود را با خاطره ای خوب پشت سر بگذارند.اماکن معروف و جاهای دیدنی پاریس عبارتند از: برج ایفل ،کلیسای نوتردام ،موزه لوور و بسیاری اثار دیگر. پاریس هرساله پذیرای ۱۴٫۸ میلیون توریست از سراسر جهان است.

اجاره اقامتگاه بوم گردی

 لیدوما

                | اجاره سوئیت در مشهد | اجاره ویلا در چالوس


بهترین شهرهای توریستی دنیا
بهترین شهرهای توریستی دنیا

شهر لندن – London

لندن که در انگلستان واقع شده سالانه حدود ۱۴ میلیون توریست دارد.مردم بیشتر به خاطر پارکها و موزه های جذاب به این شهر سفر می کنند.از جاذبه های گردشگری لندن میتوان به چشم لندن،باغ وحش لندن فموزه چارلز دیکنز و… اشاره کرد. بیگ بن که بزرگترین ساعت جهان است یکی دیگر از جاذبه های گردشگری این شهر است.

شهر بانکوک – Bangkok

بانکوک پایتخت تایلند است . بانکوک با داشتن ۱۰٫۲ میلیون توریست در سال پر بازدیدترین شهر آسیا است.جاذبه های اصلی بانکوک شامل کاخ بزرگ،وات فو و وات آرون است.

بهترین شهرهای توریستی دنیا
بهترین شهرهای توریستی دنیا

سنگاپور – Singapore

در مورد این شهر باید گفت شهر محبوب گردشگران و مرکز مالی جهان است. سنگاپور به خاطر داشتن مکانهای دیدنی بسیار هرساله ۹٫۸ میلیون نفر را به خود جذب میکند.

بهترین شهرهای توریستی دنیا
بهترین شهرهای توریستی دنیا

کوالالامپور – Kuala Lumpur

کوالالامپور که با داشتن ۸٫۹ میلیون نفر گردشگر در سال پنجمین شهر توریستی جهان شناخته میشود.شهری که محل استقرار برجهای دوقولوای است که در سالهای ۱۹۹۸-۲۰۰۴ به عنوان بلندترین برجهای دنیا شناخته میشدند.

نیویورک – New York

نیویورک شهری که با جاذبه های توریستی از جمله برج آزادی ،ساختمان امپایر استیت،جزیره آلیس،موزه هنر متروپولیتن و همچنین فضاهای سبز مانند پارکهای مرکزی و واشنگتون و…توانسته ۸٫۷ میلیون گردشگر را هر ساله جذب کند.بهترین شهرهای توریستی دنیا

شهر دبی – Dubai

دبی یکی از هفت امارت،امارات متحده عربی است که این روزها با پیشرفت صنعت و معماری های مدرن توانسته سالانه ۷٫۶ میلیون نفر را به خود جذب کند.

شهر استانبول – Istanbul

استانبول با داشتن مردمی خونگرم ، مسلمان ،مهربان و همچنین مساجد زیبا،موزه و رستوران های خود سالانه ۷٫۵ میلیون نفر را به خود جذب می کند.

بهترین شهرهای توریستی دنیا
بهترین شهرهای توریستی دنیا

هنگ کنگ – Hong Kong

هنگ کنگ به عنوان یکی از مراکز مهم مالی جهان شناخته میشود. حاشیه های سبز و تقابل شهر نشینی مدرن و نواحی کوهستانی باعث شده هر ساله ۷ میلیون نفر از این شهر دیدن کنند.

شانگهای – Shanghai

شانگهای ، شهری که در دهانه رود گنگ واقع شده و سالانه ۶٫۷ میلیون نفر را به خود جذب میکند. از جاذبه های گردشگری میتوان به معبد شهر خدایان اشاره کرد.

مقالات گردشگری بیشتر بخوانید:

دنیا جای بزرگی است ، برای اینکه فقط یک جا بمونی ✨