بازارهای شناور بانکوک

در این بخش از وب سایت مجله گردشگری تاپ توریست درباره بازارهای شناور بانکوک صحبت خواهیم کرد. برای آشنایی با این بازارهای جالب در ادامه با ما همراه باشید.

تایلند با داشتن بیش از 32 میلیون گردشگر در سال 2016، برای همه افراد جاذبه هایی منحصر به فرد دارد. از شهرهای آرام شمالی تا پایتخت پیشرفته و پررونق و بسیاری جزایر دست نخورده و بکر، این کشور مشتاق است تا از بازدیدکنندگان استقبال کند. یکی از بسیاری جاذبه های این کشور، بازارهای روی آب تایلند است. تایلند بیش از 10 بازار شناور دارد که موقعیت آنها را می توانید در نقشه زیر ببینید.


   تبلیغات    

            | تور لحظه آخری استانبول |


قبل از اینکه جاده های پایتخت تایلند شکل بگیرند ، بسیاری از آبراهه ها فرم اصلی حمل و نقل بودند و درواقع مردم تایلند از طریق این مسیرهای آبی در فضاهای شهر رفت و آمد می کرده اند.

بازارهای شناور بانکوک
بازارهای شناور بانکوک

بسیاری از این آبراهه ها هنوز هم از آب پر می شوند تا عنصری برای دکور و زیبایی فضای شهر باشند. این آبراهه ها در خارج از مرکز شهر قرار گرفته اند و هنوز وجود دارند و بازدیدکنندگان و توریست های مشتاق می توانند به راحتی آنها را پیدا کنند.

بازارهای شناور بانکوک
بازارهای شناور بانکوک

این بازارهای شناور تجربه یک خرید بی نظیر و منحصر به فرد را برای بازدیدکنندگانی که به تایلند آمده اند فراهم می کند. اگر به تایلند سفر کردید حتما سری به یکی از این بازارهای معروف بزنید.

این مطلب را هم مطالعه کنید
برج تایپه 101 ، نمادی در پایتخت تایوان | Taiwan
بازارهای شناور بانکوک
بازارهای شناور بانکوک

قایق های رنگارنگی که در مسیرها حرکت می کنند با کالاهای متنوع و جالب پر شده اند و حتی این قایق ها همه چیز از سوغاتی گرفته تا انواع غذاهای سنتی لذیذ تایلندی را نیز دارند.

بازارهای شناور بانکوک
بازارهای شناور بانکوک

ویدئو بازارهای شناور بانکوک

مقالات گردشگری بیشتر بخوانید:


   تبلیغات    

                 تور کیش


Load More In آسیا

بدون نظر

  1. Elnaz Saadati

    نوامبر 12, 2019 at 07:23

    امتیاز بازدید کننده: ستاره ها ۵

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *