برج های شعله باکو

در این بخش از وب سایت مجله گردشگری تاپ توریست شما را با برج های شعله باکو آشنا خواهیم کرد. پس در ادامه با ما همراه باشید.

برج‌های شعله باکو ، نام سه برج در شهر باکو در کشور جمهوری آذربایجان است. این سه برج توسط شرکت آمریکایی هلموث، اوباتا و کاساباوم طراحی گردید.


   تبلیغات    

            | تور لحظه آخری استانبول |


برج های شعله، سه آسمان خراش در مرکز شهر باکو، با فرم منحنی به آسمان رفتته اند که به شکل شعله های آتش که سوسو می زنند طراحی شده اند. هویت آذربایجان از لحاظ بسیاری عقاید و مذهب ها دارای ارتباط قوی با آتش است.

برج های شعله باکو
برج های شعله باکو

برج های شعله دارای چندین کاربری از جمله کاربری اداری، مسکونی، هتل و مرکز خرید هستند و بلندترین ارتفاع برج ها 182 متر (597 فوت) است. این برج های زیبا که همچون شعله های آتش در آسمان کشیده شده اند تبدیل به نمادی از شهر باکو شده اند به طوری که اولین تصویر از باکو با برج های شعله در ذهن تداعی می شود.

برج های شعله باکو
برج های شعله باکو

پس از تاریکی، برج های شعله روشن می شوند تا یک نمایش جذاب از حرکات نور را نشان دهند. رنگ ها بین نارنجی و زرد و همچنین آبی، قرمز و سبز که رنگ های پرچم آذربایجان هستند تغییر می کنند. برای داشتن بهترین منظره ها و بهترین ویو به بلوار باکو بروید. از این بلوار منظره برج های شعله واضح و بی نظیر است.

برج های شعله باکو
برج های شعله باکو

ویدئو از برج های شعله باکو ، آذربایجان

مقالات گردشگری بیشتر بخوانید:


   تبلیغات    

                 تور کیش

این مطلب را هم مطالعه کنید
آشنایی با منطقه کادیکوی استانبول ، ترکیه | Istanbul

Load More In آذربایجان

بدون نظر

 1. ناشناس

  فوریه 3, 2019 at 06:48

  امتیاز بازدید کننده: ستاره ها ۴

  پاسخ

 2. Elnaz Saadati

  سپتامبر 3, 2019 at 11:25

  امتیاز بازدید کننده: ستاره ها ۵

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *