آکواریوم کوالالامپور ، مالزی | Kuala Lumpur

اجاره خودرو در دبی
رزرو تور
تور تابستان 1403
 

آکواریوم کوالالامپور

در این بخش از وب سایت مجله گردشگری تاپ توریست درباره آکواریوم کوالالامپور صحبت خواهیم کرد. برای آشنایی با این آکواریوم زیبا و دیدنی در ادامه با ما همراه باشید.

کوالالامپور، پایتخت پر جنب و جوش مالزی، یک شهر پویا است و دارای مراکز خرید مدرن، ساختمان های تاریخی استعماری، مناظر طبیعی زیبا، هنر اصیل و چشم انداز چشمگیر با برج های دوقلوی پتروناس است.

کوالالامپور، به شدت تحت تاثیر سنت های چینی است و ترکیبی از تمام فرهنگ های آسیایی را در خود دارد، و به عنوان یک مکان پویا و متنوع برای سفر و کشف کردن شناخته می شود. از موزه های شلوغ تا باغ های ایده آل، همه در انتظار شماست. در ادامه آکواریوم کوالالامپور را به شما معرفی می کنیم.

آکواریوم کوالالامپور (Aquaria KLCC) یکی از مشهورترین و بزرگ‌ترین آکواریوم‌های دنیا است که مجموعه‌ای از ۵۰۰۰ گونه مختلف آبزیان شامل انواع ماهی‌ها، خزندگان، گیاهان دریایی و دیگر موجودات آبزی را در خود جای داده است.

اجاره اقامتگاه بوم گردی

 لیدوما

                | اجاره سوئیت در مشهد | اجاره ویلا در چالوس


مساحت این آکواریوم بسیار بزرگ برابر با ۶۰ هزار متر مربع است که در نوع خود بی نظیر است. این آکواریوم جایگاهی برای ۵ هزار نوع جانور، ماهی و گیاه آبزی است که اکثرشان تنها در قعر اقیانوس ها یافت می شوند. مسلم است که شما وقتی برای اولین بار به این آکواریوم بروید، بسیاری از ماهی هایش را برای اولین بار خواهید دید.

آکواریوم کوالالامپور
آکواریوم کوالالامپور

از دیگر عواملی که آکواریوم KLCC کوالالامپور را بسیار معروف و البته محبوب کرده است این است که این مکان توریستی و علمی در کنار برج های معروف دوقلوی پتروناس مالزی قرار گرفته است.

در میان 33 آکواریوم مختلف، تونلی سرتاسری و 90 متری را خواهید دید که موقعیتی متفاوت را برای تماشای ماهی ها در اختیار شما می گذارد. جالب آن که برای دسترسی به تمام آن ها، کافیست تنها یک مسیر ساده را مجموعه آکواریوم ها تا انتها بروید. البته بازدید از ماهی ها تنها کاری نیست که در آکواریوم کوالالامپور می توانید انجام دهید و فعالیت های هیجان انگیزی چون شنا با کوسه ها، ورود به قفس دیوانگی و غذا دادن به ماهی ها را در پیش روی خود خواهید دید.

زمان غذا دادن به ماهی ها (11 صبح، 14:30 و 16:30 بعد از ظهر) بهترین زمان برای دیدار از این آکواریم می باشد. بازدیدکنندگان با پرداخت مبلع اضافه تری می توانند در کنار کوسه ها و تحت نظارت به غواصی بپردازند. طرفداران حقوق حیوانات ممکن است این مکان را فاقد صلاحیت لازم تشخیص بدهند در حالی که به نظر می رسد آبزیان از فضای کافی برای آزادانه شنا کردن برخورداند. مارها، قورباغه های درختی و دیگر گونه های کوچک جنگلی در محفظه های شیشه ای نگهداری می شوند.

آکواریوم کوالالامپور
آکواریوم کوالالامپور

دسترسی

آسان ترین راه برای رفتن به این آکواریوم از سمت خیابان پینانگ است. اما با این حال شما می توانید از مسیر جایگزین یعنی؛ زیرگذر مخصوص عابرین که مرکز خرید Suria KLCC را به این محل ارتباط داده است استفاده کنید.

همان طور که اشاره شد این آکواریوم در مرکز شهر قرار دارد و بنابراین از مراکزی چون برج های دوقلوی پتروناس، مرکز خرید پاویلیون کی ال، مرکز خرید سوریا کی ال سی‌سی و … می توانید به راحتی و در عرض چند دقیقه پیاده روی خود را به مرکز همایش های کوالالامپور و این آکواریوم برسانید. بنابراین می توانید با اتوبوس و یا اتوبوس های رپید کی ال (RapidKL) خود را به ایستگاه مرکز خرید سوریا کی ال سی‌سی برسانید.

همچنین دسترسی آکواریوم کوالالامپور به امکاناتی چون هتل، مراکز تفریحی، مراکز خرید و رستوران های مختلف بسیار مناسب است.

آدرس آکواریوم کوالالامپور: Kuala Lumpur Convention Centre, Kuala Lumpur, Malaysia

ساعت بازدید: همه روزه از ساعت 10:00 تا 20:00

هزینه بازدید: به ازای هر نفر 69 رینگیت مالزی، کودکان 59 رینگیت، کهنسالان 49 رینگیت، افراد کم توان و ناتوان جسمی 15 رینگیت

مقالات گردشگری بیشتر بخوانید: الی گشت    

                تور مسافرتی


 

به این مقاله امتیاز دهید
دنیا جای بزرگی است ، برای اینکه فقط یک جا بمونی ✨