خدمات النورا

مهاجرت راحت و آسان با النورا

اجاره خودرو در دبی
رزرو تور
تور تابستان 1403
 

النورا یکی از شرکت‌ های مهاجرتی است که در ایران فعالیت دارد. این شرکت به دلیل سرعت بالا در ارائه خدمات به شهرت رسیده است. امروزه اقامت و مهاجرت با النورا یکی از ساده‌ترین کارهایی است که گروه مهاجرتی النورا به مهاجرین ایرانی برای اقامت در کشورهای مختلف ارائه می‌دهد. در این مقاله قصد داریم در مورد خدمات النورا اطلاعاتی را با شما به اشتراک بگذاریم. با ما همراه باشید.

خدمات النورا

چرا شرکت النورا؟

میان ما ایرانی‌ها قیمت همیشه حرف اول را می‌زند. قیمت خدمات النورا در مقایسه با سایر موسسه‌های مهاجرتی پایین‌ترین حد ممکن است. تمام خدمات النورا از جمله مهاجرت و اقامت تمکن مالی در اروپا، مناسب‌ترین قیمت‌ها در ایران را دارند. چرا که تمام فرایند اقامت و مهاجرت با النورا بدون واسطه انجام می‌شود. به همین دلیل تمام خدماتی که متقاضی برای گرفتن اقامت نیاز دارد، با کمترین مبلغ پرداختی نهایی به سرانجام می‌رسد. بلیط هواپیما و بلیط هتل به واسطه سفرنامه از جمله خدمات مذکور هستند که خود گروه النورا بدون دریافت سود و بدون واسطه برای مشتریان انجام می‌دهد.

اقامت و مهاجرت با النورا

اجاره اقامتگاه بوم گردی

 لیدوما

                | اجاره سوئیت در مشهد | اجاره ویلا در چالوس


مشاوره رایگان النورا

مشاوره رایگان النورا یکی از مهمترین خدمات النورا است؛ چرا که مسائل مربوط به مهاجرت بسیار گسترده هستند. گستردگی این مسائل به اندازه‌ای است که گاهی بسیاری از موارد از دید مهاجران دور می‌ماند و ممکن است موجب از بین رفتن فرصت مهاجرت شود. به همین دلیل بهتر است متقاضیان اقامت و مهاجرت با النورا حتما قبل از انجام هر کاری مشاوره رایگان النورا را دریافت کنند.

از طرفی ممکن است چند راه گرفتن اقامت برای متقاضی خدمات النورا وجود داشته باشد، اما خود فرد از آن شرایط آگاهی نداشته باشد.

برای گرفتن مشاوره رایگان النورا تنها کافی است:

 1. از روی سایت به صورت رایگان فرم را پر کنید. این فرم شامل اطلاعاتی مانند: نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره تماس و… است.
 2. اطلاعات متقاضی بر روی سیستم باشگاه مشتریان گروه مهاجرتی النورا قرار می‌گیرد.
 3. پس از اینکه اطلاعات بر روی سیستم CRM قرار گرفت، یکی از کارشناسان برای هماهنگی مشاوره رایگان النورا با متقاضی تماس گرفته و لینک فرم اطلاعات تکمیلی را برای کاربر ارسال می‌کند.
 4. مشاوران و متخصصان النورا با مشاهده فرم تکمیل شده کاربر، شرایط متقاضی را بررسی کرده و مشخص می‌کنند که فرد می‌تواند خدمات النورا را دریافت کند یا خیر.
 5. پس از تایید و مشخص شدن راه حل مسئله متقاضی خدمات النورا، قرار حضوری با ایشان گذاشته می‌شود که احتمالاً به قرارداد نهایی منجر شود.

تمام این فرآیندها از ابتدا تا قرارداد نهایی کاملاً رایگان است. برای متقاضیانی که در تهران سکونت نداشته یا به هر علت دیگری امکان حضور در مشاوره رایگان النورا را ندارند، می‌توانند به صورت آنلاین در جلسه مشاوره شرکت نمایند.

اقامت تمکن مالی فرانسه

از دیگر خدمات النورا اقامت تمکن مالی فرانسه است. اقامت در فرانسه حس و حال بهتری برای ما ایرانیان دارد چرا که فرهنگ و تمدن فرانسه از دیرباز برای ما ایرانیان بسیار هیجان‌انگیز بوده است. اما اقامت در این کشور قوانین خاص خود را دارد. خدمات النورا قوانین و مدارک لازم برای اقامت در فرانسه را به این شکل شرح می‌دهد. مدارک مورد نیاز برای اقامت تمکن مالی فرانسه عبارتند از:

 • برای اقامت در کشور فرانسه باید سن شما بیش از ۳۰ سال باشد.
 • در دو تا سه سال اخیر دو ویزا از حوزه شینگن داشته و یا تنها یکبار ویزا از کشور فرانسه دریافت کرده باشید.
 • مدارکی برای اثبات توانایی پرداخت هزینه‌های زندگی را در کشور فرانسه
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • سند‌های ملکی سپرده‌های بانکی

برای اقامت و مهاجرت با النورا در کشور فرانسه کافی است مدارک مورد نیاز را فراهم کرده تا بتوانید از خدمات النورا بهره‌مند شوید. اندکی بعد، ویزای تایپ D (ویزای اقامت تمکن مالی فرانسه) به دست شما خواهد رسید. به خاطر داشته باشید که برای اخذ ویزا نیازی به حضور در کشور فرانسه نیست.

بعد از اینکه مراحل اقامت شما طی شد، ۳ ماه زمان دارید تا به کشور فرانسه نقل مکان کنید. پس از نقل مکان بیمه‌نامه ایرانی را به همراه سند مالکیت یا اجاره‌نامه فرانسوی به اداره اقامت و مهاجرت فرانسه (OFII) برده و مراحل نهایی انجام می‌دهید.

در این مرحله نامه‌ای برای اقامت یک ساله شما در فرانسه صادر می‌شود. پس از پایان یک سال، جهت تمدید نامه کافی است مدارک ذکر شده را مجدد به اداره اقامت و مهاجرت فرانسه برده و تا یک سال دیگر اقامت خود را تمدید کنید.

البته اقامت تمکن مالی در فرانسه ممکن است کمی ساده به نظر برسد، اما در واقع پیچ و خم‌های کوچک و بسیاری در این میان وجود دارند. همین ریزه‌کاری‌ها می‌تواند اقامت شما را در فرانسه با مشکل مواجه کند. به همین دلیل بهتر است برای اقامت تمکن مالی در فرانسه یا دریافت هر کدام از خدمات النورا، مشاوره رایگان النورا را انجام دهید.

اقامت تمکن مالی یونان

یکی از خدمات النورا اقامت تمکن مالی یونان است. یونان از جمله کشورهای حوزه شینگن بوده که همین مسئله کمی کار را سخت می‌کند. برای اقامت تمکن مالی در یونان باید با ارائه مدارک معتبری که از جانب کشور یونان پذیرفته شده باشد، اثبات کنید که از نظر مالی توانایی زندگی در این کشور را دارید. با دریافت این اقامت شما می‌توانید به راحتی به تمام کشورهای حوزه شینگن سفر کنید.

اقامت تمکن مالی یونان در ابتدا دو ساله است. سپس می‌توان هر سه سال یک بار مجدداً آن را تمدید کرد. اما بعد از ۵ سال اقامت در این کشور (در صورت واجد شرایط بودن) می‌توانید اقامت دائم یونان را بگیرید. مدارک مورد نیاز برای اقامت تمکن مالی یونان عبارتند از:

 • گواهی عدم سو پیشینه تمامی اعضای خانواده
 • شناسنامه همه اعضای خانواده
 • گواهی شغلی سرپرست خانواده
 • مدارک لازم جهت تایید توانایی مالی سرپرست خانواده
 • گذرنامه و ۶ قطعه عکس

برای اخذ تمکن مالی در یونان کافی است ثابت کنید که درآمد شما بیش از ۵۰ یورو در روز است. اقامت تمکن مالی یونان نیز همانند سایر خدمات النورا، نیاز به بررسی دقیق دارد. ممکن است درآمد شما در حال حاضر خیلی بیشتر از عدد مذکور باشد. اما با وجود یک ایراد کوچک، پس از اقدام به اخذ تمکن مالی ممکن است یک سال اقامت خود را عقب انداخته یا به طور کلی این فرصت را از دست بدهید. بنابراین بهتر است قبل از اقدام به هر کاری در راستای اخذ اقامت تمکن مالی یونان، حتماً از مشاوره رایگان النورا بهره بگیرید.

پذیرش تحصیلی

اقامت و پذیرش تحصیلی دلایل متفاوتی دارد. از امکانات محدود دانشگاهی گرفته تا خلق و خوی دانشجو یا عدم توجه به برخی نخبه‌های ملی، ممکن است از دلایل مختلف پذیرش تحصیلی باشد. اما به هر حال پذیرش تحصیلی نیز نیاز به بررسی دقیق، تحلیل و برنامه ریزی دارد. یک دانشجو نمی‌تواند بدون مشاوره مهاجرت بهترین نتایج را به دست آورد.

مشاوره رایگان مهاجرت النورا در مورد پذیرش تحصیلی به دانشجو کمک می‌کند تا بهترین بورسیه را داشته و بهترین شرایط ممکن را برای تحصیل خود رقم بزند.

با توجه به دانشگاه مقصد، باید زبان خود را تقویت کنید. بسیاری از دانشگاه‌های بین المللی در دنیا مدرک تافل و یا آیلتس با نمره‌های بالا را قبول می‌کنند. اما نمی‌توان صرفاً با یک زبان بین المللی زندگی راحتی در یک کشور خارجی داشت. مردم برخی از کشورها صحبت کردن به زبان غیر از زبان مادری خود را نوعی توهین می‌دانند. بنابراین اگر کشور مقصد شما از این دست کشورها باشد باید زبان عامیانه کشور را نیز بیاموزید.

مدارک مورد نیاز در دانشگاه‌های مختلف متفاوت است. پس از مشاوره رایگان النورا و انتخاب کشور مقصد، می‌توانید با تماس، ایمیل و یا مراجعه به سایت، مدارک مورد نیاز را بیابید. پس از تهیه کردن آنها پذیرش تحصیلی شما، مهاجرت و اقامت با النورا و کارشناسان خبره آن انجام خواهد شد.

تهیه رزومه و هزینه اپلای از جمله مواردی است که حتماً به یک مشاور نیاز دارید تا شما را راهنمایی کند. چرا که با یک رزومه اشتباه ممکن است فرصت را از دست بدهید یا مجبور به پرداخت هزینه بیشتری باشید. برای این کار می‌توانید از مشاوره رایگان النورا استفاده کنید.

کلام آخر

موسسه مهاجرتی النورا یکی از بهترین گروه‌های مهاجرتی در ایران است چرا که تمام مدارک برای گرفتن انواع اقامت توسط گروه النورا ترجمه خواهد شد. تهیه بلیط و هتل برای کاربران و متقاضیان به عهده النورا است. همچنین کارمندان این موسسه تا دم در سفارت برای ویزا به همراه کاربر خواهند بود. پرونده‌ها و مدارک مورد نیاز (که ترجمه و آماده شده) را به همراه توضیحات کامل به متقاضی خواهند داد. به علاوه کارشناسان خبره این موسسه تمام سوالات و پاسخ‌های احتمالی را با کاربران تمرین کرده تا بهترین نتیجه را بگیرند. النورا تا پایان مسیر تازه همراه شماست. الی گشت    

                تور کیش


 

به این مقاله امتیاز دهید