لیدوما تریپ

محله کاراکوی استانبول

در این بخش از وب سایت مجله گردشگری تاپ توریست شما را با محله کاراکوی استانبول آشنا خواهیم کرد.

استانبول شهری زیبا ، با آثار فرهنگی بسیار غنی. هر گوشه ای از این شهر رنگارنگ زیبایی خاص خود را دارد و در هر محله شما رنگ های مختلف، کافه های دنج و زیبا و مکان های تاریخی بی نظیر را خواهید یافت.

بدون شک محله کاراکوی (Karaköy) یکی از معروف ترین و شناخته شده ترین محله های استانبول است که گردشگران زیادی تمایل دارند از این محله دیدن کنند. و هر روز توریست های زیادی علاوه بر خود مردم محلی در این محله پرسه می زنند.

محله کاراکوی دقیقا در کنار آب و یکی از بندرگاه های مهم سابق قرار دارد. کاراکوی رو به زوال بود تا اینکه حدودا در سال 2012 شروع به تبدیل شدن به یکی از مهمترین نقاط شهر کرد.

محله کاراکوی استانبول
محله کاراکوی استانبول

اکنون نماهای تاریخی خریداری و یک به یک بازسازی می شوند تا به کافه ها و رستوران ها و بوتیک های مرسوم، تبدیل شوند. در آخر هفته ها، محله کاراکوی پر از مردم محلی و گردشگران سرگردان است که از محبوبیت این منطقه شنیده اند.

محله کاراکوی استانبول
محله کاراکوی استانبول

یکی از اولین مکان هایی که در اینجا باز شد کافه کاراباتاک (Karabatak Café) بود و بهترین رستوران آن که قابل تحسین است، رستوران کاراکوی لوکانتاسی (Karaköy Lokantası) است که رای شام خوردن در آن حتما باید از قبل رزرو انجام دهید.

محله کاراکوی استانبول
محله کاراکوی استانبول

مقالات گردشگری بیشتر بخوانید:

این مطلب را هم مطالعه کنید
دریاچه اوزون گل ، بهشتی در ترابزون ترکیه | Trabzon

 


   تبلیغات    

                 تور کیش


Load More In آسیا

بدون نظر

  1. Elnaz Saadati

    اکتبر 22, 2019 at 08:23

    امتیاز بازدید کننده: ستاره ها ۵

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *