طبیعت سردانسر استان گلستان | Golestan

اجاره خودرو در دبی
رزرو تور
تور تابستان 1403
 

طبیعت سردانسر

در این بخش از وب سایت مجله گردشگری تاپ توریست شما را با طبیعت سردانسر آشنا خواهیم کرد. برای آشنایی با این منطقه زیبا در استان گلستان در ادامه با ما همراه باشید.

گرگان از شهرهای شمالی ایران و مرکز استان گلستان است، آب و هوای معتدل دارد. هرچند تابستان‌های آن نسبتا گرم و شرجی است. اقلیم منطقه بسیار گوناگون و متنوع است. این شهر زیبا یکی از مقاصد پرطرفدار برای سفر در میان مردم به خصوص در ایام تعطیلات و نوروز است. گرگان جاهای دیدنی بسیاری دارد که بدون شک باید حتما در سفر به این شهر زیبا و سرسبز از آنها دیدن کنید. برای آشنایی بیشتر با طبیعت سردانسر گرگان در ادامه با ما باشید.

سردانسر از کوه های اطراف روستای زیارت و در جنوب غرب این روستا و یکی از طبیعت های بکر استان گلستان می باشد که باید از وسط روستای زیارت به سمت نخود چشمه و بعد از آن به سمت چکل پیرزن حرکت کنیم تا به دشت زیبا و سبز برسیم.

اجاره اقامتگاه بوم گردی

 لیدوما

                | اجاره سوئیت در مشهد | اجاره ویلا در چالوس


گرگان، جنگل‌ها و دشت‌های بکر کم ندارد و یکی از آنها سردانسر است. سردانسر سرزمین دشت‌های فراخ و اسب‌هاست و جایی است که می‌توان قدری از هیاهوی شهر به دور بود.

طبیعت سردانسر
طبیعت سردانسر

این اوج زیبایی و شکوه خلقت است که در میان جنگل‌های انبوه متعدد دشتی سبز و هموار همچون سردانسر سر از زمین برمی‌آورد و به شکوه و دل‌نوازی گرگان، این شهر سبز زمردین می‌افزاید.

ارتفاعات سردانسر همچنین مکانی ایده آل برای کوهنوردی است. اگر به کوهنوردی علاقه دارید می توانید از روستای زیارت راهی ارتفاعات سردانسر شوید. توجه داشته باشید که تجهیزات و لوازم ضروری همراهتان باشد. چه در فصول سرد و چه گرم لباس مناسب داشته باشید چون آب هوای ارتفاعات در فصول گرم نیز خنک است.

طبیعت سردانسر
طبیعت سردانسر

اگر برنامه سفر به استان گلستان و گرگان را دارید نباید بازدید از روستای زیارت را از دست بدهید. از طرفی ذشت زیبا و سرسبز سردانسر فاصله زیادی تا این روستا ندارد و شما می توانید به این منطقه بروید و از بازدید از زیبایی بی حد و بکر بودن آن و تماشای اسب های این مکان لذت ببرید.

آدرس دشت سردانسر: استان گلستان، گرگان، جنوب غربی روستای زیارت

ساعت بازدید: همه روزه 24 ساعته

هزینه بازدید: رایگان

مقالات گردشگری بیشتر بخوانید: الی گشت    

                تور کیش


 

به این مقاله امتیاز دهید
دنیا جای بزرگی است ، برای اینکه فقط یک جا بمونی ✨