Time-lapse خط ساحلی شهر کمر آنتالیا
Time-lapse خط ساحلی شهر کمر آنتالیا

Time-lapse خط ساحلی شهر کمر آنتالیا

اجاره خودرو در دبی
رزرو تور
تور تابستان 1403
 

Time-lapse خط ساحلی کمر

کمر شهری است که در ۴۰ کیلومتری آنتالیا قرار دارد. نام کمر از دیوار بلندی که برای جلوگیری از ورود سیل به داخل روستا ساخته شده گرفته شده است. در شهر كمر اقامتگاه هایی با مناظر بديع و زيبا طراحي گرديده كه محيطي ايده آل را براي گذراندن تعطيلات گردشگران بوجودآورده است. شهر کمر دارای هتل های مجلل، رستوران ها، کافه های متعدد، سواحل زیبا، ویرانه های تاریخی، و البته بازارهای جالب توجه است، آب و هوای این شهر معتدل است و تابستانی طولانی دارد. با مجله تاپ توریست همراه باشید تا درباره این بهشت زیبا بیشتر بدانید.

 

اکثر افرادی که به ترکیه علاقمندند حتی اگر تا به حال ، تور ترکیه نرفته باشند ، میدانند که کمر یکی از شهرهای توریستی استان آنتالیا می باشد . شهر کمر بواسطه جاذبه های طبیعی اش ، مورد علاقه گردشگرها قرار گرفته است . هتل های آنتالیا در کمر بسیار زیبا و شیک ساخته شده اند و مجاورت هتل ها با ساحل و جنگل ، اقامت دلنشینی رو برای گردشگرها به همراه دارد . جاذبه های گردشگری کمر که یک شهر کاملا توریستی محسوب می شود ، رضایت اکثر توریست ها را به همراه دارد .

Time-lapse خط ساحلی شهر کمر آنتالیا
Time-lapse خط ساحلی شهر کمر آنتالیا

شهر کمر به دلیل داشتن مناظر طبیعی فوق العاده زیبا و همچنین آب زلال و نسبتا شیرین همه ساله مورد بازدید توریست های زیادی قرار می گیرد و گشت با کشتی از بهترین تفریحات کمر آنتالیا به حساب می آید که هم فرصتی برای لذت از مناظر زیبای آنجا و هم فرصتی برای شنا کردن در آب زلال دریا را به شما خواهد داد و همچنین لحظات زیبا و رویایی در انتظار کسانی است که علاقه مند به غواصی در آبهای زیبای مدیترانه می باشند.

اجاره اقامتگاه بوم گردی

 لیدوما

                | اجاره سوئیت در مشهد | اجاره ویلا در چالوس


Time-lapse خط ساحلی شهر کمر آنتالیا
Time-lapse خط ساحلی شهر کمر آنتالیا

در کمر به علت فراوانی منابع آب شیرین ،مقدار شوری آب چندان بالا نیست. نام کمر از دیوار بلندی که برای جلوگیری از ورود سیل به داخل روستا ساخته شده گرفته شده است.تفریحگاه مجهز و ساحلی کمر به افراد علاقمند به ورزش های آبی از جمله قایقرانی و دریانوردی این امکان را میدهد تا به خلیج ها و سواحل بکر موجود در منطقه جنوبی شهر رفته و از مناظر دیدنی آن لذت ببرند.

در قسمت شمالی این تفریحگاه پله کانهائی تعبیه گردیده است که شما را مستقیماً به ساحل متصل می کند. ساحل منطقه کمر ساحلی با پرچم آبی است. واژه پرچم آبی از سوی اتحادیه اروپا اعطا گردیده و درمعنای مناطقی که دارای سواحل پاک و تمیز هستند استفاده میگردد.

Time-lapse خط ساحلی شهر کمر آنتالیا الی گشت    

                تور کیش


 

به این مقاله امتیاز دهید
جهان را ببین. جهان، رویایی تر از هر رویایی است. (ری بردبری)