بلیط استانبول سفرمارکت لیدوما تریپ

محله تراستور رم

در این بخش از وب سایت مجله گردشگری تاپ توریست درباره محله تراستور رم صحبت خواهیم کرد. برای آشنایی با این محله زیبا و جذاب در دل شهر رم ، در ادامه با ما باشید.

رم پایتخت ایتالیا، شهری است پر از جاذبه های تاریخی به طوری که وقتی در شهر قدم می زنید حس می کنید سفری به گذشته داشته اید زیرا تمام خیابان ها و کوچه پس کوچه ها پر از ساختمان ها و فضاهای تاریخی منحصر به فرد است که یادآور امپراطوری بزرگ رم می باشند. یکی از محله های قدیمی رم محله تراستور (Trastevere) است.

بلیط سفر

علاوه بر شمار بسیار زیاد فضاهای تاریخی، همچنین رم دارای محله هایی بسیار دیدنی است که حتما باید برنامه بازدید از آنها را در سفر خود داشته باشید. محله تراستور محله ای زیبا با خانه های قدیمی که با دیدن صحنه هایی چون آویزان بودن لباس ها روی بند رخت و یا صحبت کردن همسایه ها با یکدیگر از پنجره ها، نبض واقعی یک محله قدیمی را حس می کنید و با فرهنگ اصیل رم واقعی از نزدیک آشنا می شوید.

این محله شلوغ و سرزنده دارای شکل و ظاهریک شهر کوچک ایتالیایی است که همراه با مردمی که در حال خرید، گفتگو، نوشیدن اسپرسو و انجام امور روزمره کسب و کار خود هستند.

محله تراستور رم
محله تراستور رم

خیابان های سنگفرش شده و تعداد بسیاری کافه و رستوران مکانی جذاب را برای قدم زدن فراهم کرده است. غذاهای ارزان و خوب و فضای خاص و دنج محله همواره جذب کننده جوانان در این محل بوده است.

نوشیدنی‌های خاص را می‌توانید در «کافه دلا اسکالا» (Caffé della Scala) پیدا کنید و از موسیقی زنده جاز یا دی جی در «لتره کافه گالری» (Lettere Caffè Gallery) لذت ببرید. راه رفتن و بازدید از میدان‌های متعدد این ناحیه را فراموش نکنید. فواره مقابل سانتا ماریا در جاده «تراستوره» (Trastevere) در شب بسیار خاص و دوست‌داشتنی است.

محله تراستور رم
محله تراستور رم

مقالات گردشگری بیشتر بخوانید:


اجاره سوئیت و ویلا در سپنجا

   تبلیغات    

                 تور کیش

Load More In اروپا

بدون نظر

  1. Elnaz S

    دسامبر 19, 2019 at 08:20

    Visitor Rating: 5 Stars

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *