قرعه کشی نوروزی بوکینگ را از دست ندهید
قرعه کشی نوروزی بوکینگ را از دست ندهید

قرعه کشی شگفت انگیز بوکینگ؛ نوروز از شما، تابستان از ما

اجاره خودرو در دبی
رزرو تور
تور تابستان 1403
 

قرعه کشی نوروزی بوکینگ را از دست ندهید. نوروز از شما، تابستان از ما. اگر می خواهید تابستان خود را بدون هزینه در سفر و گشت و گذار سپری نمایید، این فرصت را غنیمت بشمارید. بوکینگ یک قرعه کشی هیجان انگیز در برنامه های خود دارد که تابستان گرم شما را در کنار خانواده و دوستانتان دلچسب تر می کند.

قرعه کشی هیجان انگیز بوکینگ:

آیا تا به حال در مسابقه ای، یک تور رایگان یا سفر بدون نیاز به پرداخت هزینه، برنده شده اید؟ اگر خیر که با بوکینگ احتمال برنده شدن شما زیاد است. هر شخصی که از تاریخ 10 تا 27 اسفند 1401 از بوکینگ تور نوروزی رزرو نماید می تواند در این مسابقه شرکت کند. مسابقه فوق که در تاریخ 27 اسفند برگزار می شود، جوایز هیجان انگیزی دارد که به شرح زیر می باشند:

  • برنده اول: 20 میلیون تومان اعتبار حساب در بوکینگ برای 5 نفر
  • برنده دوم: 10 میلیون تومان اعتبار حساب در بوکینگ برای 5 نفر
  • برنده سوم: 5 میلیون تومان اعتبار حساب در بوکینگ برای 10 نفر
قرعه کشی نوروزی بوکینگ را از دست ندهید
قرعه کشی نوروزی بوکینگ را از دست ندهید

شما می توانید از این اعتبار در بازه 1 تیر تا 31 شهریور 1402 استفاده کرده و به یک سفر فوق العاده با کمترین هزینه بروید. به عنوان یک نکته در نظر داشته باشید که اگر در این بازه از جایزه خود استفاده نکنید، امتیاز آن از برنده قرعه کشی سلب می شود.

نتیجه قرعی کشی نیز از طریق سایت رسمی بوکینگ و صفحات اجتماعی این آژانس اطلاع رسانی می شود. لذا تا زمان باقی است، فرصت را از دست ندهید و برای عید و تابستان خود برنامه عالی بچینید. این موقعیت عالی می تواند دغدغه های هزینه سفر، رزرو هتل و … را از بین ببرد. تا زمان باقی است برای رزرو تور اقدام کنید.

اجاره اقامتگاه بوم گردی

 لیدوما

                | اجاره سوئیت در مشهد | اجاره ویلا در چالوس
 الی گشت    

                تور کیش


 

به این مقاله امتیاز دهید