لیدوما تریپ

شهر چشمه

در این بخش از وب سایت مجله گردشگری تاپ توریست درباره شهر چشمه صحبت خواهیم کرد. برای آشنایی با این شهر زیبا و توریستی در استان ازمیر ترکیه در ادامه با ما همراه باشید.

چشمه (Çeşme) شهری است در کشور ترکیه که در استان ازمیر واقع شده‌است.این شهر که در حدودا 95 کیلومتری ازمیر قرار گرفته مقصدی توریستی و بی نظیر است که افراد زیادی چه از مردم خود ترکیه و چه سایر کشورها برای استراحت و ریلکس کردن و به شهر چشمه می روند.

چشمه یکی از مقاصد تابستانی بسیار محبوب در ترکیه است. مخصوصا برای جوانان که به دنبال بارها و کلاب های ساحلی بی نظیر هستند و بهترین زمان ماه های آگوست و ژوئن است.

شهر چشمه
شهر چشمه

در این شهر شما خانه های تابستانی دوست داشتنی برای اجاره و کلاب های ساحلی بی شماری را پیدا می کنید که میزبان پارتی های ساحلی هر روزه هستند.

این شهر به دلیل آب های درمانی که دارد معروف است و دلیل اینکه نام این شهر چشمه گذاشته شده نیز وجود همین آب های معدنی و درمانی این شهر است. می توانید از این آب های درمانی در سفر خود به چشمه بهره ببرید.

شهر چشمه
شهر چشمه

اگر دنبال آرامش بیشتری هستید سری به آلاچاتی در نزدیکی چشمه بزنید که با خانه های سنگی و خیابان های باریک و پر پیچ و خم خود معروف است و در آنجا موج سواری را تجربه کنید. چشمه و آلاچاتی به دلیل داشتن آب های کم عمق مقصدی عالی برای موج سواری هستند.

شهر چشمه
شهر چشمه

مقالات گردشگری بیشتر بخوانید:


   تبلیغات    

                 تور کیش

Load More In ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *