اقامتگاه بوم گردی روستای قلعه نو

اقامتگاه بوم گردی روستای قلعه نو خرقان شاهرود

"اجاره
رزرو تور
تور تابستان 1403
 

اقامتگاه بوم گردی روستای قلعه نو خرقان شاهرود

در این مقاله از معرفی اقامتگاه های بوم گردی تصمیم گرفتیم تا به درخواست یکی از کاربران عزیز اقامتگاه بوم گردی روستای قلعه نو خرقان شاهرود به شما کاربران علاقمند به سفر معرفی کنیم پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

اقامتگاه بوم گردی روستای قلعه نو خرقان شاهرود

قبل از معرفی این اقامتگاه بد نیست مختصری درباره روستای قلعه نو خرقان بدانید :

این روستا یکی از روستاهای اطراف شهرستان شاهرود و استان سمنان می باشد که خیلی از افراد نام این روستا را به خاطر شخصیت معروف این روستا شیخ ابوالحسین خرقانی شنیده اند و خیلی‌ها با دیدن این نام یاد عرفان و رقص سماع و نوای ساز می‌افتند.اگر به جنگل ابر یا منطقه حفاظت شده خال توران رفته باشید حتما از این روستا گذر کرده اید.به همین منظور در این روستا اقامتگاه بوم گردی با هزینه شخصی و امکانات رفاهی مناسب احداث شده است تا مسافرانی که تمایل دارند تا از آب و هوای مطبوع جنگل ابر استفاده کنند و حس منازل قدیمی را احساس کنند این اقامتگاه بهترین محل برای اقامت آنها می باشد

چگونه به روستای قلعه نو خرقان بریم ؟

برای رسیدن به این روستا راه‌ های زیادی دارید. اگر ماشین شخصی دارید که کارتان ساده است. اما اگر می‌خواهید از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید باید با قطار یا اتوبوس خودتان را به شاهرود برسانید. از شاهرود مینی‌بوس، اتوبوس و تاکسی خطی برای قلعه نو وجود دارد. تاکسی‌ها در خیابان هفدهم شهریور، کنار تاکسی‌های بسطام و مینی‌بوس و اتوبوس هم در پایانه شهر می‌ایستند. مینی‌بوس و اتوبوس فقط در ساعات خاصی از روز و آن هم یک یا دو بار در این مسیر تردد می‌کنند. بنابراین استفاده از تاکسی‌ها بی‌ دردسر تر است

اقامتگاه بوم گردی روستای قلعه نو خرقان شاهرود

اقامتگاه بوم گردی قلعه نو خرقان

این اقامتگاه در روستای قلعه نو خرقان شاهرود و در استان سمنان در زمینی به مساحت 1 هکتار احداث شده است که دارای تمام امکانات لازم رفاهی برای اقامت را دارا می باشد.

اقامتگاه بوم گردی روستای قلعه نو خرقان شاهرود

امکانات رفاهی این اقامتگاه بوم گردی

  • مکانی دنج و آرام
  • دارای دو اتاق خواب
  • دارای حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی
  • دارای آشپزخانه جهت پخت و پز
  • دارای محوطه زیبا و درخت کاری شده
  • دارای استخر روباز
  • حداکثر ظرفیت برای 10 نفر
  • ارائه صبحانه برای هر شب اقامت
  • ارائه نهار و شام با هزینه اضافه

اقامتگاه بوم گردی روستای قلعه نو خرقان شاهرود

نزدیک به مکان های دیدنی شاهرود ( جنگل ابر ، خانه یغمایی ها ، مجتمع تفریحی آبشار شاهرود، روستای پلکانی مجن ،چشمه هفت رنگ مجن ،موزه شاهرود ،پارک ملی خارتوران ، آبشار نکارمن ،بازار تاریخی شاهرود ، آبشار و قندیلهای یخی آوستا اورسج ،مسجد آقا شاهرود، جنگل اولنگ،جنگل توسکستان ،قله شاهوار ،کویر و ماسه بادیهای چاه جم، کویر مصر طرود )

اقامتگاه بوم گردی روستای قلعه نو خرقان شاهرود

جهت رزرو و دریافت اطلاعات لازم این اقامتگاه بوم گردی میتوانید با اطلاعات زیر تماس بگیرید :

آدرس : شاهرود. روستای قلعه نو خرقان. باغ چکاوک

شماره تماس : 09194290068 اشرفی