تعمیر ظرفشویی در تهران
تعمیر ظرفشویی در تهران

تعمیر ظرفشویی در تهران

اجاره خودرو در دبی
رزرو تور
تور ترکیه سلام پرواز
 

تعمیر ظرفشویی در تهران

آی.پی امداد با مدیریت ایمان جهانبانویی به تعمیرات ظرفشویی برندهای مختلف از جمله بوش ، سامسونگ ، الجی ، دوو و … میپردازد ، لینک تعمیرات ظرفشویی :

تعمیر ظرفشویی در تهران
تعمیر ظرفشویی در تهران

تعمیر ظرفشویی بوش در تهران

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تهران

تعمیر ظرفشویی ال جی در تهران

اجاره اقامتگاه بوم گردی

 لیدوما

                | اجاره سوئیت در مشهد | اجاره ویلا در چالوس


معایبی که می‌تواند در ماشین ظرف‌شویی ایجاد شود:

روشن نشدن ماشین ظرف‌شویی

هنگامی‌که این مشکل برای شما به وجود می‌آید بایستی برق ورودی دستگاه خود را بررسی کنید و درصورتی‌که مشکل خاصی را مشاهده نکردید به سراغ  برد الکتریکی دستگاه بروید زیرا عیب احتمالاً از برد می‌باشد.

ماشین ظرف‌شویی عمل آبگیری را انجام نمی‌دهد

آب ورودی دستگاه را بررسی کنید درصورتی‌که ایرادی را مشاهده نمی‌کنید بایستی شیر برقی دستگاه خود را موردبررسی قرار دهید.

ماشین ظرف‌شویی بعد از انجام آبگیری کار خود را آغاز نمی‌کند

این مسئله به موتور برمی‌گردد سپس باید به بررسی المنت بپردازید و درنهایت سیم‌کشی دستگاه را زیر نظر بگیرید.

ماشین ظرف‌شویی باوجود روشن شدن کار خود را آغاز نمی‌کند

درصورتی‌که به این حالت برخورد کردید موارد زیرا می‌تواند برای شما به وجود آید:

ممکن است آبگیری دستگاه انجام نگیرد که باید بررسی هیدرو ستات را انجام دهید درصورتی‌که این مسئله معیوب باشد آبگیری دستگاه شما صورت نمی‌گیرد.

پمپ تخلیه دستگاه خود را موردبررسی قرار دهید درصورتی‌که مشاهده می‌کنید که آبگیری انجام نمی‌شود بایستی پمپ تخلیه را ازنظر مسدود بودن چک کنید.

هنگامی‌که آبگیری دستگاه شما انجام نمی‌شود می‌تواند این مشکل ناشی از شیر برقی دستگاه شما باشد و باید آب ورودی را موردبررسی قرار دهید.

از مواردی که برای شما شرح داده شد درصورتی‌که هیچ‌گونه مشکلی مشاهده نشود بایستی مادربرد دستگاه خود را برای تعمیر زیر نظر قرار بدهید.

هنگامی‌که دستگاه ماشین ظرف‌شویی شما به درجه‌ای که مدنظر شما است نرسد این ایراد از المنت دستگاه منشأ می‌گیرد و حتی در این مورد باید به بررسی سنسور حرارتی نیز بپردازید که ممکن است به مشکل خورده باشد.

 به یاد داشته باشید هنگامی‌که ماشین ظرف‌شویی شما آسیب می‌بیند همه‌ی میکروسویچ ها و سنسورها را موردبررسی قرار دهید.

دستگاه پیام خطا نمایش می‌دهد

با توجه به برندی که دارید پیام خطا معنای خاص خود را دارد اما می‌تواند بعضی پیام‌ها بین تمامی برندها مشترک باشد.

 صدای زیاد دستگاه ماشین ظرف‌ شویی

درصورتی‌که صدای زیادی از دستگاه می‌شنوید این مسئله می‌تواند ناشی از گیرکردن مانده غذایی است که سخت و سفت شده است ویا هنگامی‌که ظروف شما شکسته شده‌اند مقداری از آن‌ها در ماشین ظرف‌شویی گیر افتاده است. این مواردی که گفته شد امکان دارد که به میان چرخ و داخل پمپ برود و در این صورت صداهای آزاردهنده‌ای را ایجاد کند.

به‌طورکلی صداهای ساطع‌شده از دستگاه می‌تواند ناشی از پمپ، حلقه یاتاقان و بست بازوی آبپاش، بازوی آبپاش.

چرا ماشین ظرف‌شویی بوی بد می‌دهد

بوی ماشین ظرف‌شویی عموماً ناشی از تجمع ذرات غذا یا چربی است. آن‌ها می‌توانند فیلترها، بازوی اسپری، شلنگ تخلیه و نقاط دیگر را در اطراف ماشین ظرف‌شویی بپوشانند.

به‌مرور زمان این ذرات غذا بو می‌گیرند که حتی می‌تواند این مسئله به روی ظروف شما منتقل شود. در نتیجه باکتری‌ها به وجود می‌آیند و ماشین ظرف‌شویی شما به‌عنوان یک محل پرورش‌دهنده برای باکتری‌ها و کپک می‌شود. چگونه ماشین ظرف‌شویی را تمیز کنیم؟ تمیز کردن در هفته بهترین نتایج را به شما می‌دهد. فیلترهای ماشین ظرف‌شویی را تمیز کنید و حفره‌ها را تخلیه کنید. برای تمیز کردن ابتدا سینی یا قفسه ماشین ظرف‌شویی را بیرون بیاورید. فیلترها مورد شستشو قرار دهید درصورتی‌که نحوه‌ی صحیح شستشو آن را نمی‌دانید به دفترچه راهنما رجوع کنید. فیلترهای خود را به مدت 10 دقیقه در آب گرم خیس کنید. هرگونه مواد باقی‌مانده در دستگاه را خارج کنید. بازوی اسپری را تمیز کنید.

 توصیه می‌شود با سرکه تمیز کنید خواص اسیدی سرکه سفید کمک می‌کند برای از بین بردن مواد غذایی مؤثر است. توجه داشته باشید که شستشو با سرکه نباید به‌طور مرتب انجام شود، زیرا خواص اسیدی آن می‌تواند به ماشین ظرف‌شویی شما آسیب بزند.

چرا ماشین ظرف‌شویی ظروف من را خشک نمی‌کند؟

دلایل متعددی وجود دارد که ممکن است ظروف شما خیس باشد. شما بسیاری از پلاستیک‌ها را شستشو می‌دهید. پلاستیک‌ها به دلیل تراکمی که دارند به‌راحتی خشک نمی‌شوند، بنابراین رطوبت زیادی در آن‌ها باقی می‌ماند.  برنامه خشک‌کردن خود را نیز بررسی کنید.

سنسور حرارتی را نیز بررسی کنید زیرا ممکن است ناکارآمد باشد. الی گشت    

                تور کیش