باغ ژاپنی بالتالیمانی استانبول

باغ ژاپنی بالتالیمانی استانبول ، ترکیه

اجاره خودرو در دبی
رزرو تور
تور تابستان 1403
 

باغ ژاپنی بالتالیمانی استانبول

در این مطلب از مجله گردشگری تاپ توریست شما را با باغ ژاپنی بالتالیمانی استانبول در کشور ترکیه آشنا خواهیم کرد. در ادامه همراه ما باشید.

باغ ژاپنی بالتالیمانی یک باغ بسیار بزرگ و زیبا با طبیعتی رؤیایی و گیاهان ژاپنی است که در سال ۲۰۰۳ در محله ساری یر استانبول در زمینی به وسعت ۷ هزار متر مربع افتتاح شده است. این باغ دارای ساختمانی به سبک ژاپنی و گیاهان ژاپنی مانند گل کاملیا و درختان خرمالو و گیلاس می‌باشد.

باغ ژاپنی بالتالیمانی استانبول

ساخت باغ ژاپنی بالتالیمانی به سال ۲۰۰۰ بر می‌گردد که در این سال استانبول و شیمونوسکی شهرهای خواهر و همسان معرفی شدند و این باغ هدیه‌ای از طرف این شهر به شهر استانبول می‌باشد. اول قرار بود ۱۰۰ باغ از ۱۰۰ شهر جهان با همان سبک‌ها در استانبول ساخته شود اما بعدها این طرح تنها به ساخت یک باغ منتهی شد و آن هم باغ ژاپنی بالتالیمانی بود. این باغ در سال ۲۰۱۰ گسترش یافت و در آن یک باغ گل رز هم ساخته شد که زیبایی این باغ را چندین برابر کرد.

اجاره اقامتگاه بوم گردی

 لیدوما

                | اجاره سوئیت در مشهد | اجاره ویلا در چالوس


باغ ژاپنی یک هدیه‌ای از شهر همسان استانبول در ژاپن به نام شیمونوسوکی است که یاد این شهر را برای همیشه در استانبول جاودان خواهد کرد پس اگر دوست دارید طبیعتی فراموش نشدنی را دراستانبول تجربه کنید بد نیست که سری به این باغ ژاپنی بزنید.

باغ ژاپنی بالتالیمانی استانبول

امکانات و تفریحات باغ بالتالیمانی

در باغ ژاپنی بالتالیمانی می‌توان از منظره‌ای عالی لذت برد! منظره‌ای تشکیل شده از گل‌های زرد، قرمز و صورتی و گل کاملیا که در کنار آن‌ها پرچمی‌های زیبا و مرداب‌هایی با گل‌های نیلوفری! که البته اگر در فصل بهار به این جا بیآیید می‌توانید شکوفه‌های گیلاس را هم در کنار آن‌ها ببینید که نفس را در سینه شما حبس خواهد کرد و هرچه بیشتر این مکان زیبا را نگاه کنید بیشتر آن را می‌ستایید.

باغ ژاپنی بالتالیمانی به قدری زیباست که می‌توان ساعت‌ها بدون خستگی در آن نشست. اکثر افرادی که که به این پارک می‌روند، چه از شهروندان ترکیه و چه گردشگران باشند، اکثراً برای قدیم زدن و پیک نیک می‌آیند و بهترین کاری هم که درون این پارک می‌توان انجام داد پیاده روی و پیک نیک است.

باغ ژاپنی بالتالیمانی استانبول

ساعات بازدید از باغ ژاپنی بالتالیمانی استانبول

برای بازدید از باغ ژاپنی بالتالیمانی می‌توانید در تمام روزهای هفته و در ساعات ۸ صبح تا ۷:۳۰ شب به این مکان مراجعه کنید.

هزینه ورود به باغ

برای ورود به این باغ باید هزینه‌ای حدود ۱۰ لیر برای هر نفر پرداخت کنید.

دسترسی

دسترسی به باغ ژاپنی بالتالیمانی از آنجا که این مکان در منطقه‌ای پر رفت و آمد و در کنار خیابان اصلی در محله امیرگان و ساری یر قرار دارد می‌تواند بسیار آسان و بدون دردسر صورت بگیرد.

به عنوان راهی به صرفه و راحت پیشنهاد می‌کنیم از وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوس و مترو استفاده کنید که بهترین گزینه استفاده از اتوبوس خط ۲۲RE و پیاده شدن در ایستگاه Baltalimanı است که دقیقاً روبروی درب ورودی باغ است یا اینکه می‌توانید با قایق‌های خطی به ایستگاه بندر امیرگان بیایید و بعد از ۱۰ دقیقه پیاده روی به سمت جنوب به باغ ژاپنی بالتالیمانی دسترسی پیدا کنید.

آدرس: Emirgan Mah., Sakıp Sabancı Cd No:76, 34470 Sarıyer/İstanbul, Turkey

شماره تلفن: +۹۰ ۲۱۲ ۳۱۲ ۶۲ ۰۰

باغ ژاپنی بالتالیمانی استانبول الی گشت    

                تور کیش


 

به این مقاله امتیاز دهید
جهان را ببین. جهان، رویایی تر از هر رویایی است. (ری بردبری)