قوانین جدید ورود به گرجستان

قوانین جدید گرجستان برای ایرانیان

اجاره خودرو در دبی
رزرو تور
تور تابستان 1403
 

گرجستان یکی از کشورهای توریست پذیری است که در خود جاذبه های متنوعی دارد. همین امر باعث می شود افراد زیادی برای گشت و گذار به سمت آن روانه شوند و حتی به  فکر اقامت دائمی در این کشور باشند.

حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید درباره قوانین کشوری که قرار است به آن سفر کنید اطلاعاتی به دست آورید. خبرهایی که به تازگی منتشر شده است نشان می دهد گرجستان برای سفر و اقامت ایرانیان قوانین جدیدی وضع کرده است. اگر قصد سفر به این کشور ا دارید می توانید برای اطلاع از قیمت بلیط لحظه آخری گرجستان به سایت لحظه آخر مراجعه کنید. در این مقاله قصد داریم به طور خلاصه به بررسی این قوانین بپردازیم. پس همراه ما باشید.

قوانین جدید ورود به گرجستان

قوانین جدید ورود به گرجستان

برای اینکه بتوانید به کشور گرجستان سفر کنید و از زیبایی هایی که در آن جا خوش کرده است دیدن کنید باید نکاتی را مدنظر داشته باشید. در میان قوانین مختلفی که این کشور برای مسافران و مهاجران وضع کرده است برخی از قوانین  سرسخت تر و دست و پاگیرتر به نظر می رسد.

اجاره اقامتگاه بوم گردی

 لیدوما

                | اجاره سوئیت در مشهد | اجاره ویلا در چالوس


در طول سال های اخیر، ماموران فرودگاه تفلیس که پایتخت کشور گرجستان محسوب می شود، رفتار خوبی با ایرانی ها نداشته اند. برخی از مسافران بر این باورند که این رفتارها به گونه ای توهین آمیز بوده و موجب رنجش خاطر آن ها شده است.

به همین خاطر  قوانین جدیدی برای ورود ایرانی ها به گرجستان وضع شده است. در اطلاعیه های ابلاغ شده با اشاره به رفتار بد ماموران فرودگاه و دیپورت برخی از مسافران، مسافرانی که شرایط بیان شده را نداشته باشند نمی توانند به گرجستان سفر کنند. در حال حاضر قوانین جدید برای بهبود شرایط موجود وضع شده و ممکن است در طول ماه های آتی تغییر کند.

برای اینکه بتوانید با خیال راحت به گرجستان سفر کنید باید بلیط دو طرفه یعنی بلیط رفت و برگشت داشته باشید، واچر هتل را به همراه داشته باشید، خودتان را بیمه مسافرتی کنید و هزینه سفر را بسته به تعداد روزهایی که می خواهید در گرجستان سپری کنید را به همراه داشته باشید.

قوانین جدید ورود به گرجستان

 البته اگر بخواهید به عنوان مهاجر به این کشور سفر کنید دیگر مثل گذشته قادر نخواهید بود با خرید خانه اقامت بگیرید. در این شرایط هم باید قوانین جدیدی که کشور گرجستان وضع کرده است را بپذیرید و مواردی که بیان شده  است را آماده کنید. تنها در چنین شرایطی است که می توانید اقامت گرجستان را بگیرید.

قوانین دیپورت گرجستان

 در میان سوالات متعددی که مسافران گرجستان ممکن است در ذهن داشته باشند قوانین دیپورت از هر چیزی مهم تر است. هیچ چیز بدتر از این نیست که به کشوری سفر کنید و به دلیل نداشتن برخی از شرایط دیپورت شوید.

زمانی که می خواهید به این کشور سفر کنید از همراه داشتن مواردی همچون داروهای کدئین دار، سلاح های سرد و  گرم، داروهایی که در خود موارد اعتیاد آور دارند خودداری کنید. اگر می خواهید از قرص های کدئین دار استفاده کنید باید نسخه پزشک را هم همراه داشته باشید.

شما نمی توانید کالاهایی که جنبه تجاری دارند را با خود به گرجستان ببرید. چمدان های شما هم به هنگام ورود و هم خروج بررسی می شود. پس سعی کنید از آوردن اجناسی ممنوعه خودداری کنید.

قوانین جدید ورود به گرجستان الی گشت    

                تور کیش


 

به این مقاله امتیاز دهید