چگونه پاسپورت دومینیکا بگیریم؟ معرفی سریع ترین راه اخذ پاسپورت دوم

چگونه پاسپورت دومینیکا بگیریم؟ معرفی سریع ترین راه اخذ پاسپورت دوم

اجاره خودرو در دبی
رزرو تور
تور تابستان 1403
 

شاید بسیاری از شما به فکر این هستید که پاسپورت یک کشور دیگر را بگیرید.پاسپورت دوم ثبات، امنیت، فرصت‌های بیشتر و رابطه‌های جهانی را فراهم می‌کند. تابعیت مضاعف از یک کشور کوچک و صلح آمیز آرامش بیشتری را در زمان بی‌ثباتی فراهم می‌کند. دریافت پاسپورت دوم ممکن است فرآیندی دلهره‌آور به نظر برسد، اما در واقع بسیار آسان است. ما در این مطلب به شما درباره دریافت پاسپورت دومینیکا نکات مهمی را خواهیم گفت و به سوال پرتکرار چگونه پاسپورت دومینیکا بگیریم پاسخ خواهیم داد پس با ما همراه شوید.

چگونه پاسپورت دومینیکا بگیریم؟ معرفی سریع ترین راه اخذ پاسپورت دوم

چطور پاسپورت دومینیکا بگیریم؟

دومینیکا یک کشور جزیره‌ای و طبیعی جذاب وسط دریای کاراییب با نمای همیشگی اقیانوس است که تنها 75000 نفر در آن زندگی می‌کنند. معمولاً دومینیکا محل تفریح مردم به ویژه آمریکایی‌هاست که می‌خواهند برای خوش گذرانی به این جزیره جذاب بیایند. حالا تصور کنید که شما با سرمایه‌گذاری در این کشور به راحتی می‌توانید پاسپورتان را دریافت کنید. تقریباً دریافت پاسپورت دومینیکا از بیشتر کشورها آسان‌تر است.

در بین کشورهایی که به سرعت به شما شهروندی دوم را اعطا می‌کنند. دومینیکا یکی از ساده‌ترین و سریع‌ترین روش ها را دارد. به خصوص برای ما ایرانی‌ها. برای گرفتن پاسپورت دوم ما به عنوان یک ایرانی، گزینه‌های بسیار کمی مانند دومینیکا و ترکیه را پیش رو داریم. اما به نظر می‌رسد، اگر از مصافت بگذریم، دومینیکا شرایط آسان‌تری را پیش رو ما قرار داده است. بیایید باهم بررسی کنیم که چطور گرفتن پاسپورت دومینیکا ممکن است. برای این کار شما باید مبلغی معادل 100 هزار دلار را در یکی از بخش‌های مشخص شده این کشور سرمایه‌گذاری کنید.

اجاره اقامتگاه بوم گردی

 لیدوما

                | اجاره سوئیت در مشهد | اجاره ویلا در چالوس


سرمایه‌گذاری از طریق پرداخت وجه

شما برای اقدام گرفتن شهروندی دومینیکا هیچ محدودیتی برای ارائه پلن تجاری، سن، زبان، تحصیل و تجربه کاری ندارید. دولت این کشور کوچک سعی کرده همه کارها را برای علاقه‌مندان به پاسپورت دومینیکا ساده کند. همان‌طور که گفتیم فقط 100 هزار دلار بودجه لازم دارید.

چگونه پاسپورت دومینیکا بگیریم؟ معرفی سریع ترین راه اخذ پاسپورت دوم

طبق قانون 101 اساسی این کشور تمامی شرایط از طریق وزارت دارایی این جزیره انجام می‌شود شما باید بالای 18 سال سن داشته باشید و آماده سرمایه‌گذاری در این کشور شوید. اگر شما فرد مجردی هستید با کمک مالی به صندوق این کشور بدون امکان برگشت در آنجا به ارزش حداقل 100 هزار دلار می‌توانید برای گرفتن پاسپورت اقدام کنید. اگر همسر دارید باید عددی حدود 150 هزار دلار پرداخت کنید و در صورتی که تا دو فرزند داشته باشید پرداختی شما باید چیزی در حدود 175000 دلار باشد. هر فرد تحت تکفل اضافی که بخواهید به شهروندی دومینیکا از طریق خود مانند فرزندخوانده اضافه کنید باید حدود 25 هزار دلار بیشتر پرداخت کنید.

سرمایه‌گذاری از طریق خرید خانه

راه دیگر برای گرفتن پاسپورت دومینیکا این است که از طریق خرید خانه اقدام کنید. برای خرید ملک در دومینیکا که به دریافت پاسپورت دوم شما منتهی بشود باید بتوانید ملکی به ارزش 200 هزار دلار در این کشور خریداری کنید. شما می‌توانید در این ملک هم به زندگی خود بپردازید و یا آن را اجاره دهید. اگر شما مجرد باشید پرداخت همین 200 هزار دلار کافی است. اگر همسر داشته باشید باید 35000 دلار علاوه بر عدد بالا پرداخت کنید و اگر دارای فرزند یا افراد تحت تکفل باشید باید تا 4 نفر 35000 دلار تا 6 نفر 50 هزار دلار و برای افراد بیشتر 70 هزار دلار پرداخت کنید.

مزیت دریافت پاسپورت دومینیکا؟

پاسپورت دومینیکا یکی از بهترین پاسپورت‌های جهان است. شاید تا قبل از این نام این کشور را نشنیده باشید اما اگر بدانید چه فرصت‌های در شهروندی دومینیکا نهفته است به عنوان یک گزینه جدی برای مهاجرت به آن فکر می‌کنید. شما با دریافت پاسپورت دومینیکا می‌توانید به 140 کشور جهان بدون ویزا سفر کنید. شرکت بین‌المللی راه‌اندازی کنید و در بانک‌های جهانی حساب مالی و کریدیت کارت داشته باشید.

یکی از مزایای اخذ پاسپورت دومینیکا این است که تقریباً ارزان‌ترین روش برای دریافت پاسپورت دوم است. یکی از ویژگی‌های گرفتن پاسپورت دوم به خصوص پاسپورت دومینیکا این است که شما می‌توانید این کار را با یک کیس، برای کل خانواده خود انجام دهید. زمانی که شما از هر روشی بخصوص سرمایه‌گذاری، اقدام به دریافت پاسپورت دوم دومینیکا می‌کنید، این پاسپورت شامل شما، همسر و فرزندان زیر 30 سال شما نیز خواهد شد و از تمامی مزایای آن کل خانواده شما بهره خواهند برد. اگر بخواهیم مزایای پاسپورت دومینیکا را تیتر وار بشناسیم به موارد زیر اشاره می‌کنیم:

مزایای زندگی و شهروندی دومینیکا

علاوه بر اینکه شما پاسپورت این کشور را می‌توانید دریافت کنید. مزیت‌های به عنوان یک شهروند دومینیکا شمال خودتان و خانواده‌تان خواهد شد. مثلاً شما در دومینیکا هیچ مالیات بر درآمد، هدی، ارثیه و درآمد خارجی پرداخت نخواهید کرد و فقط مالیات اقامت خود را پرداخت می‌کنید.

چگونه پاسپورت دومینیکا بگیریم؟ معرفی سریع ترین راه اخذ پاسپورت دوم

مزیت دوم این است که شما اجباری برای اقامت در این کشور ندارید. برنامه مهاجرتی دومینیکا CBI می‌تواند کاملاً از راه دور انجام شود و شما احتیاج نیست که اصلاً وارد کشور دومینیکا شوید.

دومینیکا یک جزیره فوق العاده زیبا و جذاب در دل دریای کارایب است. ساحل شگفت انگیز، پارک ملی، آبشارهای دیدنی، چشمه‌های آب گرم، جنگل‌های استوایی و 365 رودخانه هیجان انگیز در کل این کشور جزیره‌ای وجود دارد که آن را به یک بهشت فوق العاده برای زندگی تبدیل کرده است. شما واقعاً می‌توانید از بودن و زندگی کردن در این کشور لذت ببرید.

ثبت شرکت‌های بین المللی که معاف از مالیات باشند نیز از دیگر ویژگی‌های شهروندی دومینیکا است که بسیاری از سرمایه گذاران را مجاب کرده است که به این دلیل، شرکت خود را در دومینیکا ثبت کنند. قوانین ساده، نبود بروکراسی اداری، عدم پرداخت مالیات و توانایی باز کردن حساب‌های بانکی بین المللی و اتصال به اقتصاد جهانی از جمله مهم‌ترین ویژگی این کشور است.

نتیجه

همان‌طور که در مطلب اشاره شد شما می‌توانید به راحتی برای دریافت پاسپورت دومینیکا به عنوان پاسپورت دوم خود از طریق بیات گروه اقدام کنید.  مشاورین و وکلای مجرب ما در سریع‌ترین زمان ممکن برای اخذ پاسپورت شما و خانواده‌تان اقدام خواهند کرد و در کمتر از 3 ماه بدون هیچ دردسری این کار برایتان انجام خواهد شد. الی گشت    

                تور کیش


 

به این مقاله امتیاز دهید