هپی ریتزی براونشوایگ

هپی ریتزی براونشوایگ ، ساختمانی کارتونی در آلمان

اجاره خودرو در دبی
رزرو تور
تور تابستان 1403
 

هپی ریتزی براونشوایگ

در این مطلب از مجله گردشگری تاپ توریست شما را با هپی ریتزی براونشوایگ ، ساختمانی با نقاشی های کارتونی در آلمان آشنا خواهیم کرد. در ادامه همراه ما باشید.

عواملی که موجب جذب توریست به یک منطقه می شود متفاوت و متنوع است. این عوامل می توانند شامل جذابیت های طبیعی شهر باشد و یا آثار تاریخی باستانی که این روزها در معروف ترین نواحی گردشگری به چشم می خورند. گاهی اما به شهرها و روستاهایی بر میخوریم که بنا بر خلاقیت خاص مردم ناحیه جذاب و دیدنی شده اند. این جریان نه به طبیعت زیبا و نه به آثار باستانی، تاریخی این مناطق مرتبط است.

هپی ریتزی براونشوایگ

مردم کشور آلمان فقط صنعتگر نیستند آنها به هنر هم علاقه فراوانی دارند که این را در هنرهای تجسمی در شهرها شاهد خواهید بود، اما یک اثر هنری در شهر براونشوایگ خیلی جلب توجه میکند آن هم خانه ایست که با اشکال شخصیت های کارتونی نما شده است.

اجاره اقامتگاه بوم گردی

 لیدوما

                | اجاره سوئیت در مشهد | اجاره ویلا در چالوس


اگر به شهر براونشوایگ (Braunschweig) آلمان سفر کرده باشید احتمالا اسم هپی ریتزی (Happy Rizzi) را شنیده اید. هَپی ریتزی هاس كه توسط هنرمند امریكایی، جیمز ریتزی با سبك تصویرگری گرافیكی متمایزش‌ نقاشی شده است، نظرات مختلفی از ساكنان جوان و پیر براونشویگ را به خود جلب كرده، اما حقیقتاً رنگ های مختلفی به آكرهاف آورده شده است.

هپی ریتزی براونشوایگ

روی نمای خارجی هر طرف این ساختمان کارتون های انتزاعی، رنگارنگ و جذابی که شخصیت شاد ریتزی را به نمایش می‌گذارند نقاشی شده است. این ساختمان تفاوت فراوانی با ساختمان های رسمی اطراف خود دارد و نمایی زیبا و جذاب به این قسمت از شهر بخشیده است.

Rizzi Haus، که توسط هنرمند آمریکایی جیمز رییززی، در سبک شفاف و گرافیکی خاص خود، نقاشی شده است ممکن است بین ساکنان جوان و قدیمی Braunschweig تفاوت نظر ایجاد کند، اما مطمئنا این خیابان رنگ را به ارمغان می آورد. این خانه توسط Konrad Kloster طراحی شده، ساختمان اداری حاوی پنجره های نامتناسب است که شباهت به سبک طراحی Rizzi دارد.

هپی ریتزی براونشوایگ

این خانه کم کم به جاذبه گردشگری تبدیل شده و خیلی افراد دیگر سعی کرده اند تا نمونه آن را در قسمت های دیگر شهر بسازند برای همین در این شهر ساختمان های رنگارنگ زیادی را می توانید پیدا کنید. خانه با شخصیت های کارتونی به شکلی عجیب و غریب نقاشی شده و به افتخار نقاشش به نام هپی ریزی شناخته می شود. الی گشت    

                تور کیش


 

به این مقاله امتیاز دهید
جهان را ببین. جهان، رویایی تر از هر رویایی است. (ری بردبری)