ساحل پیرلانتا پلاژ ازمیر

ساحل پیرلانتا پلاژ ، یکی از بهترین سواحل ازمیر

اجاره خودرو در دبی
رزرو تور
تور تابستان 1403
 

ساحل پیرلانتا پلاژ ازمیر

در این مطلب از مجله گردشگری تاپ توریست شما را با ساحل پیرلانتا پلاژ ازمیر آشنا خواهیم کرد. در ادامه همراه ما باشید.

ساحل پیرلانتا پلاژ یکی از بهترین و زیباترین سواحل در ازمیر ترکیه می باشد. همچنین یکی از بهترین ساحل ها برای موج‌سواری با موج‌ها و بادهای فراوان است. این ساحل در ده کیلومتری مرکز چشمه در Cliftkkoydedir واقع شده است.

نکته جالب این ساحل این است که می‌توانید ۲۵۰ متر روی ماسه به سمت دریا حرکت کنید و بعد وارد آب شوید. عرض زیاد ساحل از نکات جالب توجه این پلاژ است. امکانات متعددی در این ساحل برای گردشگران در نظر گرفته شده است و به همین دلیل هیچگونه کمبودی در آن شاهد نخواهید بود.

ساحل پیرلانتا پلاژ ازمیر

اجاره اقامتگاه بوم گردی

 لیدوما

                | اجاره سوئیت در مشهد | اجاره ویلا در چالوس


پس از گشت و گذار در بازار ها و مراکز تاریخی ازمیر بازدید از این منطقه و گشت و گذار در آن می تواند مناسب ترین انتخاب برای رفع خستگی باشد.  قدم زدن در این ساحل نیز می تواند یکی از بهترین تفریحات باشد و فضایی عاشقانه برایتان مهیا خواهد نمود. این ساحل یکی از بهترین سواحل ازمیر شناخته می شود.

یکی از مهمترین دیدنی های این ساحل را می توان ساحل ماسه ای آن دانست. امکان گشت و گذار در این ساحل بدون دمپایی نیز امکان پذیر خواهد بود و قدم زدن در ساحل و خیس شدن پاهایتان می تواند بیشترین لذت را داشته باشد. پوشش گیاهی ساحل نیز به گونه ای است که مکان های سایه بسیاری را شاهد خواهید بود که می توانید در این اماکن به استراحت و یا پیک نیک بپردازید.

ساحل پیرلانتا پلاژ ازمیر

آب زلال و شفاف آن را نیز نباید از یاد برد که سبب زیبایی بخشیدن به کلیه بخش های ساحل شده است. آب این منطقه در تمامی اوقات شفاف بوده و موج هایی که بر روی آن تشکیل می شود سبب زیبایی هرچه تمام تر آن خواهد شد. تماشای غروب این ساحل می تواند بهترین زمان برای گشت و گذار باشد چرا که تماشای غروب خورشید بر روی آب دریا برای همگان لذت بخش خواهد بود. در بخش های کناری ساحل فضا های مناسبی برای عکاسی وجود دارند که می توانید خاطرات یک سفر خوش را در آن به تصویر بکشید.

ساحل پیرلانتا پلاژ ازمیر

تفریحات ساحل پیرلانتا پلاژ

ساحل پیرلانتا پلاژ به دلیل تفریحاتی که دارد محبوبیت بسیاری در میان مردم کسب نموده است و در این ساحل می توانید اوج هیجان را تجربه نمایید. ساحل پیرلانتا پلاژ دارای چندین کیوسک تفریحات دریایی می باشد که می توانید انواع اقسام تفریحات را در آن تجربه نمایید. مهمترین تفریحاتی که در ساحل پیرلانتا پلاژ می توانید تجربه کنید را می توان به موج سواری بر روی آب نسبت داد که اوج سرعت را بر روی آب برایتان به ارمغان خواهد آورد. این ساحل به دلیل فضای بازی که دارد وزش باد های بسیاری را تجربه می کند و به همین دلیل است که موج سواران بیشترین لذت را در آن خواهند برد.

یکی از مهمترین تفریحات ساحل را می توان به قدم زدن در ساحل شنی پیرلانتا دانست چرا که ۲۵۰ متر پس از آب شاهد ماسه های ساحلی هستیم و می توانید در یک فضای آرام و دیدنی به قدم زدن بپردازید. انواع خدمات قایقرانی نیز در ساحل ارائه می شود و همگان امکان استفاده از این امکانات را خواهند داشت.

ساحل پیرلانتا پلاژ ازمیر

امکانات ساحل

مسئولین ساحل پیرلانتا پلاژ جهت رفاه حال مسافران بهترین امکانات را مهیا نموده اند تا هیچگونه کمبودی در سفر خود نداشته باشید. در این ساحل پلاژ های بسیاری برای استراحت مسافران در نظر گرفته شده است که می توانید به صورت خانوادگی از آنها استفاده نمایید. میزهای خواب نیز از دیگر امکانات ساحل می باشد و می توانید از آنها برای آفتاب گیری استفاده نمایید. کافی شاپ و رستوران ها نیز از دیگر مراکزی هستند که در کلیه فصول آماده ارائه خدمات به گردشگران خواهند بود. الی گشت    

                تور کیش


 

به این مقاله امتیاز دهید
جهان را ببین. جهان، رویایی تر از هر رویایی است. (ری بردبری)