دانلود این رمان ها را از سایت رمان از دست ندهید!

دانلود این رمان ها را از سایت رمان از دست ندهید!

اجاره خودرو در دبی
رزرو تور
تور ترکیه سلام پرواز
 

سایت رمان به وب سایت هایی گفته می شود که انواع مختلفی از رمان را در ژانرهای مختلف در اختیار خوانندگان قرار می دهند تا مطابق با سلیقه خود آنها را خریداری کرده و دانلود کنند.

با فراگیر شدن اینترنت و استفاده از گوشی های همراه که تقریبا تمام جنبه های زندگی ما را تحت تاثیر خود قرار داده، جای تعجب نیست که دانلود رمان طرفداران بیشتری نسبت به خرید کتاب به صورت فیزیکی پیدا کرده است.

امروزه با یک جستجوی ساده در گوگل می توانید حتی نایاب ترین کتاب ها را نیز در وب سایت رمان پیدا کرده و دانلود کنید. با این وجود، تعداد وب سایت هایی که رمان های متنوع را با کیفیت بالا در سبک های مختلف مانند رمان طنز، رمان تاریخی یا رمان اجتماعی در اختیار کاربران قرار می دهند، چندان زیاد نیست و شاید تبلیغات سایر وب سایت های نامعتبر حتی پیدا کردن آنها را به یک مشکل اساسی برای طرفداران رمان تبدیل کند.

برای اینکه بتوانید بهترین سایت های رمان را پیدا کنید ابتدا باید با ویژگی های یک رمان خوب آشنا شوید و در نهایت سایت هایی را بیابید که چنین رمان هایی را برای دانلود کردن به شما پیشنهاد می دهند.

اجاره اقامتگاه بوم گردی

 لیدوما

                | اجاره سوئیت در مشهد | اجاره ویلا در چالوس


ویژگی های یک رمان خوب

رمان یا رمانس، داستان هایی جذاب و پر کشش هستند که یا بر اساس تخیلات و ذهنیات نویسنده خلق شده اند و یا بر اساس واقعیت هایی که در زمان حال یا گذشته اتفاق افتاده، تعریف شده اند.

طیف گسترده ای از انواع سبک برای رمان ها وجود دارد که هر کدام پیچیدگی ها و ویژگی های خاص خود را دارد. با این حساب، قبل از گزینش یک رمان خوب جهت مطالعه لازم است که ابتدا نوع ژانر رمان مانند رمان طنز، رمان تاریخی یا رمان اجتماعی را در نظر گرفته و سپس اقدام به خرید آن از فروشگاه ها یا دانلود از سایت رمان کنید.

ویژگی های یک رمان خوب از بیان نویسنده آن نشات می گیرد. نویسنده رمان بوسیله کلمات، هنر خود را به نمایش می گذارد. فن بیان نویسنده و شیوه طی کردن داستان و بروز اتفاقات در داستان همگی در کنار هم، همان کششی را ایجاد می کنند که خواننده را وادار به دنبال کردن داستان می کند.

رمانی که داستان پردازی مناسبی داشته باشد به قدری خواننده خود را جذب می کند که حتی به او اجازه نمی دهد برای انجام کارهای روزمره خود دست از خواندن کتاب بکشد.

پیدا کردن و دانلود چنین کتاب هایی از سایت رمان چندان مشکل نیست. چون این وب سایت ها معمولا کتاب ها را براساس علایق خوانندگان در دسته بندی های مختلفی مانند رمان طنز، رمان تاریخی، رمان عاشقانه یا رمان اجتماعی قرار میدهند.

از طرف دیگر در سایت رمان می توانید دیدگاه سایر خوانندگان را در خصوص هر کتاب مطالعه کنید و اگر رمانی با استقبال بیشتری روبرو شده می توانید مطمئن باشید که ویژگی های یک رمان خوب را دارا بوده است.

رمان هایی که نویسنده آن قلم خوبی داشته باشد، محبوب همگان واقع شده و معروف می شود. استقبال خوانندگان از رمان های مشهور باعث می شود تا جلدهای دیگری از آن نیز به چاپ برسد.

دانلود این رمان ها را از سایت رمان از دست ندهید!

معرفی چند رمان طنز

رمان ها اعم از رمان عاشقانه، پلیسی، اجتماعی و … باید دارای محتوایی تاثیر گذار باشد تا جایی که مطالب و هدف نویسنده داستان به طور همیشگی در ذهن خواننده ثبت شود.

اگر شما طرفدار رمان های طنز هستید، می توانید رمان های زیر را از سایت رمان بوک دانلود کنید، چرا که شما نه تنها یک بار بلکه بارها و بارها مایل به خواندن آن ها خواهید شد:

 • رمان الهه غم و ارباب دل

این رمان با قلم طنز نوشته شده که بی شک حال و هوای شما را دگرگون خواهد کرد. رمان الهه غم و ارباب دل یک رمان طنز است که بر گرفته از زندگی دختری فقیر اما دلی پر از عشق و مهربانی است که مشکلات زندگی باعث شده تا خنجری در قلبش فرو رود ولی با این حساب تصمیم می گیرد در برابر سختی های روزگار دوام آورد و این می شود که با ورود به زندگی پسری مغرور برای مراقبت و پرستاری از او، سرنوشت خود را تغییر می دهد و با فراز و نشیب هایی همراه می سازد که خواندن آن خالی از لطف نیست.

 • رمان جشن عروسی

رمان جشن عروسی که در سایت های مختلف رمان برای دانلود در دسترس است، در مورد دختری با نام آیسان است. آیسان یک مدیری حرفه ای است که تشریفات عروسی جوانان را مهیا می سازد و با این که در زمینه شغلی خود رقبای زیادی در فکر مغلوب کردن او هستند اما آیسان یک تنه در مقابل آن ها ایستادگی می کنند. داستان به همین منوال می گذرد تا این که پسری به نام آراد پا در زندگی آیسان می گذارد و این می شود که اتفاقات جدیدی در داستان رخ می دهد.

 • رمان قصه دلدادگی

رمان طنز قصه دلدادگی با توجه به نظراتی که در سایت های رمان وجود دارد، بسیار پرطرفدار شده است. این رمان در مورد ترلان، دختری است که به ناچار مجبور میشود برای انجام کاری به شیراز و منزل خاله دامادشان سفر کند که قضا و قدر باعث دیدار ترلان با نوه خاله دامادشان شده و دیدار این دو نفر اتفاقاتی را در پیش رویشان قرار می دهد که انتظارش را نداشتند.

 • رمان میشا دختر خون آشام

رمان میشا دختر خون آشام یک رمان زیبا و مهیج است که در خلاصه آن باید گفت که این رمان همانند رمان های غربی با موضوع خون آشام است با این تفاوت که به سبک ایرانی نوشته شده است به طوری که شخصیت خون آشام داستان مخالف کشت و کشتار است اما بی اراده در این راه قرار گرفته است.

دانلود این رمان ها را از سایت رمان از دست ندهید!

معرفی چند رمان اجتماعی

اگر بخواهیم چند نمونه بارز و محبوب رمان اجتماعی را برای شما مثال بزنیم می توانیم

 • رمان سرزمین من باران می خواهد
 • رمان هتل راز
 • رمان بی پروایی شهلا خودی زاده
 • رمان طعم گس سیگار دلی مسلمی

را نام ببریم که به زیبایی هر چه تمام تر، واقعیت های زندگی را که برای افراد داستان رقم خورده با زبانی مهیج و روان بیان کرده اند.

معرفی چند رمان عاشقانه

جوانان امروزی طرفداران پر و پاقرص رمان های عاشقانه هستند که اگر از هرکدام بپرسید مطمئنا چند نمونه از این رمان ها را دانلود و در گوشی خود به همراه دارند. علاوه بر جذابیت داستان های عاشقانه، نوع رفتار و منش شخصیت ها و نحوه برخوردشان با مشکلاتی که پیش رویشان دارند، مسائل مهمی است که باید در سیر داستان گنجانده شده باشد.

رمان های عاشقانه زیادی در ایران و خارج از کشور نوشته شده اند به عنوان مثال رمان همسران خوب لوئیزا می آلکوت را می توان نام برد که به عنوان نمونه ای از معتبرترین آن ها با محتوای با کیفیت در وب سایت های رمان موجود است و توانسته رضایت خوانندگان خود را جلب کنند.

رمان عاشقانه همسران خوب لوئیزا می آلکوت در مورد بازگشت پدری است که پس از جنگ، صحیح و سالم به آغوش خانواده خود باز می گردد. این فرد چهار دختر زیبارو دارد که پیوند خواهرانه محکم و استواری را همیشه در بین خودشان زنده نگه داشته است. در ادامه داستان شاهد بروز اتفاقات زیادی در این خانواده هستیم که جذابیت آن را دوچندان می کند.

در ادامه به چند نمونه از رمان های عاشقانه پرطرفدار که در سایت رمان قابل دانلود هستند، اشاره می کنیم:

 • رمان وبال مریم حسینی
 • رمان عروس دشمن زیاری فرشاد حاتمی کیا
 • رمان بر شاخ های یک گوزن منیر کاظمی


 الی گشت    

                تور کیش