دریاچه عشق دبی
دریاچه عشق دبی

دریاچه مصنوعی عشق دبی ، شاهکاری در دل کویر | Dubai

اجاره خودرو در دبی
رزرو تور
تور تابستان 1403
 

دریاچه عشق دبی

در این مطلب از مجله گردشگری تاپ توریست شما را با دریاچه عشق دبی ، دریاچه ای مصنوعی در دل کویر آشنا خواهیم کرد. در ادامه همراه ما باشید.

دریاچه عشق دبی (Love Lake) یک دریاچه مصنوعی است که از دو دریاچه به شکل قلب که با هم ادغام شده اند، تشکیل شده است. این دریاچه عشقی که از آن صحبت می کنیم، به قدری بزرگ است که حتی از فضا هم قابل دیدن است. نکته جالب دیگر اینکه این دریاچه عشق در دبی درست در وسط یک صحرا قرار گرفته است و دور تا دورش را شن های صحرایی فرا گرفته اند.

دریاچه عشق دبی

این پروژه را می توان در گروه اقدامات و طرح های جدید شهر دبی در کشور امارات متحده عربی در سال 2018 میلادی دانست. به راحتی می توان تصویر این دریاچه دست ساز را از طریق نقشه گوگل یافت و علت نام گذاری آن را نیز به وضوح مشاهده نمود. یکی از نکات جالب این است که  درختان طوری کاشته شده اند که از بالا کلمه عشق love را نمایش می دهند!!!

اجاره اقامتگاه بوم گردی

 لیدوما

                | اجاره سوئیت در مشهد | اجاره ویلا در چالوس


دریاچه عشق دبی

حمدان بن محمد آل مکتوم، شاهزاده دبی، در اینستاگرام خود، یک عکس از این دریاچه ی زیبا به اشتراک گذاشت و از آن زمان به بعد این دریاچه در بین توریست ها بسیار محبوب شد. مکان این دریاچه ها چندان مخفی نیست. تابلوهایی که در جاده ها قرار دارد شما را به سمت دریاچه عشق راهنمایی می کند.

دریاچه عشق دبی

دریاچه عشق دبی به یکی از محبوب ترین جاذبه گردشگری دبی بین زوج های جوان تبدیل شده است و به همین خاطر هم هست که زوج های جوانی که به دنبال کمی آرامش و اوقات عاشقانه هستند با یک سبد پیک نیکی راهی این دریاچه می شوند. البته این محل فقط برای پیک نیک کردن زوج های جوان نیست و خانواده ها و حتی گروه های دوستانه هم برای پیک نیک به آن مراجعه می کنند. در ضمن محیط دریاچه برای عکاسی هم بسیار مناسب است. الی گشت    

                تور کیش


 

به این مقاله امتیاز دهید
جهان را ببین. جهان، رویایی تر از هر رویایی است. (ری بردبری)