تور کوش آداسی

در تور کوش آداسی از این پنج جاذبه غافل نشوید

اجاره خودرو در دبی
رزرو تور
تور ترکیه سلام پرواز
 

شما با سفر به این شهر می‌توانید از تنش‌های زندگی روزمره رها شده و دوباره به یک زندگی خوش برگردید. اگر احساس می‌کنید به یک تفریح اساسی نیاز دارید، بدون معطلی تور کوش آداسی را بخرید و با مطالعه این متن بهترین جاهای دیدنی آن را بشناسید.

کوش آداسی را نمی‌توان نادیده گرفت؛ زیرا هرچیزی که در یک شهر رویایی و خوب برای استراحت، تفریح و لذت از دنیا نیاز است، در این شهر وجود دارد. از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های کوش آداسی جاذبه‌های گردشگری مهیجش است.

تور کوش آداسی

میلتوس

میلتوس مثل پاسارگاد ما ایرانی‌ها یکی از بزرگ‌ترین شهرهای زمان خود بوده؛ به‌طوری‌که آمفی‌تئاترهای بزرگ با قصر و ساختمان‌های باشکوهی در آن ساخته شده است. اسکندر مقدونی با هجوم به این شهر برای ما تنها مخروبه و سنگ‌های قدیمی باقی گذاشته که هنوز هم شکوه قدیمی خود را دارند.

اجاره اقامتگاه بوم گردی

 لیدوما

                | اجاره سوئیت در مشهد | اجاره ویلا در چالوس


دورتادور این شهر خط ساحلی زیبا و بکری نیز می‌بینید که با وجود این ساختمان‌ها و دریاچه‌های کوچک حس‌وحال خوبی برای بازدیدکنندگان به‌وجود می‌آورند. اگر می‌خواهید با ذهنیتی درست به‌سمت این منطقه بروید، در ذهن خود پاسارگادی همراه با دریا و بیشه‌هایی از نیزار و گیاهان را تصور کنید. پیشنهاد می‌کنم زمان بازدید از میلتوس دوربینی همراه خود داشته باشید تا تصاویری از دیدنی‌های آنتالیا را ثبت کنید.

آدالند

آدالند یکی از معدود جاهای تفریحی دنیا است که می‌توانید کنار تفریح، لذت بودن کنار ساحل را نیز تجربه کنید. مجموعه پارک آبی سرباز آدالند یکی از بهترین پارک‌های آبی در ترکیه محسوب می‌شود و سرسره‌هایش شما را به آغوش دریا می‌رساند. سفر به کوش آداسی بدون تجربه آدالند مثل خوردن ساندویچ بدون نوشابه است! پس حتما سری به این پارک رویایی بزنید.

تور کوش آداسی

افه‌سوس

همیشه در تاریخ از روم باستان به‌عنوان یکی از قدیمی ترین و بزرگ‌ترین امپراتوری‌ها یاد می‌شود. حال جذاب است اگر بتوانید یکی از شهرهای بزرگ این مجموعه را ببینید. افه‌سوس جزو شهرهای قدیمی و البته مهم روم باستان بوده؛ به‌طوری‌که بناهای مهمی را با معماری اصیل در آن ساخته‌اند. پیشنهاد می‌کنم کنار سفر به کوش آداسی نصف روز گردش میان کُنده‌های قدیمی را به جان بخرید. افه‌سوس بهترین محل برای عکاسی و ثبت خاطره در سفر به کوش آداسی است. متناسب با زمان سفر شما به کوش آداسی قیمت تور ترکیه هم متفاوت خواهد بود. اگر دغدغه بودجه برای سفر دارید، در روزهای کم‌گردشگر کوش آداسی، به این شهر توریستی سفر کنید.

دیدما

اگر به کوش آداسی رفتید این را بدانید که به هر طرف نگاه کنید، سرتان به یک محوطه قدیمی باستانی و مهم بر می‌خورد که تماشای آن لذت بخش است. دیدما مثل افه‌سوس شهر نیست؛ بلکه فقط یک معبد بود که به اندازه شهری وسعت داشت. این ساختمان بزرگ روزی عظمت شکوه و قدرت امپراتوری روم را به رخ جهانیان می‌کشید؛ اما زلزله اجازه نداد تا ستون‌های 20 متری بلند آن پایدار بمانند. نوع معماری عجیب و غریب دیدما باعث شده بود که حتی این ساختمان پس از تخریب نیز از اهمیت بیشتری نسبت به دیگر بناها برخوردار باشد. دیدما همیشه بین مردم کوش آداسی اهمیت زیادی داشته؛ پس درصورت تهیه تور کوش آداسی، به آن‌جا احترام گذاشته و از آثار موجود در آن محافظت کنید.

تور کوش آداسی

روستای کیرازالی

روستای کیرازالی را باید از بالا مشاهده کنید. نمای این روستا فقط از بالای کوه زیبا است؛ زیرا بین انبوهی از درختان بزرگ و حاصل‌هایشان خانه‌های سفیدی هم به‌چشم می‌خورد. خانه‌های سفید روستای کیرازالی شناسنامه و زیبایی آن محسوب می‌شوند. بین انواع سر‌وصدا و شلوغی که در شهرهای بزرگ ترکیه است؛ کیرازالی مثل بچه‌ای آرام خوابیده و آرامش دارد. اگر جزو افرادی هستید که از سفر به این شهر و آن شهر خسته شدید، پیشنهاد می‌کنم چند روزی از سفر خود را در این روستا بگذرانید و از نوشیدن چای در طبیعت و آرامش لذت ببرید. در روستای کیرازالی بازاری برپا می‌شود که در آن فقط محصولات ارگانیزه و طبیعی به‌فروش می‌رسد؛ پیشنهاد می‌کنم لذت مشاهده چنین رویدادی را از دست ندهید.

بازار کوش آداسی

تنوع رنگ و نقش خاموشی و روشنی‌های موجود در بازار کوش آداسی چشمان شما را به زیبایی‌های دنیا باز می‌کند. در این بازار اجناس با قیمت‌های مناسب فروخته می‌شوند و البته کیفیت بسیار بالای هم دارند. پیشنهاد می‌کنم با گشت‌وگذار در بازار، تور کوش آداسی خود را تمام کنید.

سفر به کوش آداسی و مشاهده جاهای دیدنی آن موهبتی است که نصیب هر کسی نمی‌شود. پیشنهاد می‌کنم با سفر سریع و به‌موقع لذت آن را به‌طور کامل بچشید. درصورتی‌که قصد خرید تور کوش آداسی را دارید، می‌توانید سری به سایت علی بابا بزنید تا بهترین تور و تور ارزان ترکیه را پیدا کنید. الی گشت    

                تور کیش