بهترین رستوران های هانوی

در این بخش از وب سایت مجله گردشگری تاپ توریست شما را با بهترین رستوران های هانوی آشنا خواهیم کرد. برای آشنایی با برخی از بهترین رستوران های هانوی ویتنام در ادامه با ما همراه باشید.


   تبلیغات    

                | محل تبلیغ متنی |


هانوی پایتخت کشور ویتنام و دومین شهر بزرگ این کشور است. ویتنام در رتبه بندی جدید در سال 2019 جز 10 کشور برتر برای بازدید شناخته شده است. در ادامه ما 3 رستوران در شهر هانوی پایتخت ویتنام را به شما معرفی خواهیم کرد تا اوقات خوبی را با خانواده در آنجا سپری کنید.

بیشتر چیزهایی که شما در مورد غذاهای ویتنامی می دانید از هانوی آمده است. این شهر دارای سابقه ای طولانی در استفاده از مواد غذایی عالی است، تا آنجا که ممکن است در ظروف ساده خود که بسته بندی می کنند طعم های بسیار متنوع و زیادی داشته باشند. برخی از غذاهای بین المللی شگفت انگیز را به انتخاب خود اضافه کنید تا از تجربه یک ناهار عالی لذت ببرید.

هانوی سوشال کلاب – The Hanoi Social Club  

همانطور که از نام آن پیداست، هانوی سوشال کلاب در میان مردم بسیار محبوب و پرطرفدار است. در این مکان اغلب نوازندگان در حال اجرا هستند، که باعث می شود فضایی صمیمی در یک جو آرام برای شما فراهم شود. منو شامل غذاهای مدیترانه ای، و همچنین گزینه های بسیار خوبی برای گیاه خواران است. اگر به دنبال نقطه ای برای خوردن صبحانه یا گذراندن شب خود هستید این مکان انتخابی عالی است.

بهترین رستوران های هانوی
بهترین رستوران های هانوی

اطلاعات بیشتر؛

این مطلب را هم مطالعه کنید
3 رستوران بی نظیر در باکو ، آذربایجان | Baku

ساعات کاری: تمام روزهای هفته ، از ساعت 8:00 صبح تا 11:00 شب

آدرس: 6 Ngõ Hội Vũ, Hà Nội, Vietnam

چا کا تانگ لانگ – Chả Cá Thăng Long   

منو رستوران چا کا تانگ لانگ ممکن است شامل گزینه های زیادی نباشد اما این به این دلیل است که شما در اینجا به گزینه های زیادی احتیاج ندارید. آنها تعداد کمی غذاهای خاص را دارند و به خاطر همان ها معروف شده اند. توریست های زیادی به این رستوران می آیند تا چا کا (ماهی گریل شده) را امتحان کنند که بسیاری در مورد شهرت آن صحبت می کنند. مردم هانوی تاریخچه ای طولانی برای مواد غذایی عالی خود دارند. پس حتما آنها را امتحان کنید.

بهترین رستوران های هانوی
بهترین رستوران های هانوی

اطلاعات بیشتر؛

ساعات کاری: تمام روزهای هفته ، از ساعت 10:00 صبح تا 9:30 شب

آدرس: Hà Nội, Vietnam

کباب اند کو – Kebab & Co

شما می توانید هر روز غذاهای ویتنامی بخورید و لذت ببرید اما گاهی اوقات دلتان فقط یک کباب بزرگ عالی می خواهد. برای این منظور جایی بهتر از کباب اند کو پیدا نخواهید کرد. نام آنها طی سال های گذشته به شهرت رسیده است و یکی از رستوران هایی است که حتما باید بروید. با غذاهای عالی از خوردن در این رستوران لذت ببرید.

بهترین رستوران های هانوی
بهترین رستوران های هانوی

اطلاعات بیشتر؛

ساعات کاری: تمام روزهای هفته ، از ساعت 11:00 صبح تا 1:00 شب

آدرس: 29A Nguyễn Siêu, Hà Nội, Vietnam

بان چا تا – Bun Cha Ta

اگر به دنبال این هستید که یک بان چا بی نظیر را امتحان کنید، که گوشت خوک گریل شده، نودل ورمیشل، سبزیحات و رول های متنوع است، این رستوران یکی از بهترین نقاط شهر است. این رستوران سابقه ای طولانی برای سرو این ظرف غذاهای مشهور دارد. این رستوران به اندازه یک پیاده روی خیلی کوتاه از دریاچه هون کیم (Hoan Kiem Lake) فاصله دارد.

این مطلب را هم مطالعه کنید
قلعه ناریکالا تفلیس ، گرجستان | Tbilisi
بهترین رستوران های هانوی
بهترین رستوران های هانوی

اطلاعات بیشتر؛

ساعات کاری: تمام روزهای هفته ، از ساعت 8:30 صبح تا 10:00 شب

آدرس: 21 Nguyễn Hữu Huân, Hà Nội, Vietnam


  تبلیغات   

          | محل تبلیغ متنی |


  • متناسب بودن مقاله
  • کیفیت تصاویر ارائه شده
  • ارزشمند بودن اطلاعات ارائه شده
امتیاز کل
4.5
در حال ارسال
نظرات کاربر
( رای)
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
Load More In آسیا

دیدگاه خود را ثبت کنید