بلیط استانبول سفرمارکت لیدوما تریپ

وقتی به سفر فکر می‌کنید، چه مسائلی ذهنتان را درگیر می‌کند؟ بیشتر به مقصد فکر می‌کنید؟‌ یا زودتر راجع به کارهایی که می‌خواهید در مقصد انجام بدهید برنامه‌‌ریزی می‌کنید؟ راجع به وسیله نقلیه سفرتان هم برنامه‌ریزی می‌کنید یا زودترین بلیط را می‌خرید؟

قبل از سفر باید به سوال‌های زیادی جواب بدهید. مثلا این‌که با چه وسیله‌ای خودتان را به مقصد برسانید؟‌ زمان بلیط‌ها چگونه است و قیمتشان چقدر است؟ بعد از رسیدن به مقصد کجا بمانید؟ کدام یک از مراکز اقامتی شهر مقصد کیفیت خوبی دارند؟ امکانات تفریحی شهر مقصد چیست؟‌ فکرکردن به همه این سوال‌ها زمان زیادی می‌برد و باید از افراد و شرکت‌های مختلفی پرس‌وجو کنید.

اگر به شما بگوییم که می‌توانید در مدت‌زمان 1 ساعت به همه این سوال‌ها جواب بدهید و تمام نگرانی‌تان را رفع کنید، باور می‌کنید؟ با خدمات جدید اپلیکیشن تاپ در حوزه گردشگری همه این کارها را می‌توانید انجام بدهید. این اپلیکیشن نسبت به بقیه رقیب‌های خودش مزایای زیادی دارد و خدمات گردشگری‌اش هم متنوع‌تر از بقیه اپلیکیشن‌ها است.

بلیط سفر

خدمات گردشگری اپلیکیشن تاپ

خدمات گردشگری اپلیکیشن تاپ

با استفاده از اپلیکیشن تاپ می‌توانید بلیط هرگونه وسیله نقلیه را خریداری کنید. در این اپلیکیشن بخش‌های مختلفی برای خرید بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس وجود دارد. همچنین می‌توانید بلیط امکان‌ گردشگری را هم بخرید. یکی از مزیت‌های اصلی این اپلیکیشن تخفیف‌ها و امتیازهای مختلف در بلیط اماکن تفریحی و گردشگری است. بدین صورت که بعد از خرید بلیط می‌توانید بخشی از مبلغ بلیط را به عنوان هدیه نقدی در کیف پول تاپ دریافت کنید.

پرداخت عوارض آزادراهی با سوپراپلیکیشن تاپ

سوپراپلیکیشن تاپ به شما اجازه می‌دهد که عوارض بین‌راهی را هم به‌صورت آنلاین پرداخت کنید؛ بنابراین دیگر لازم نیست در صف‌های طولانی ماشین‌ها و هوای آلوده بمانید. با پرداخت آنلاین عوارض، می‌توانید سریعا خودتان را به شهر مقصد برسانید. برای پرداخت عوارض آزادراهی باید به بخش خدمات خودرو در اپلیکیشن بروید. بعد از انتخاب پلاک خودرو می‌توانید پرداختتان را انجام دهید.

خرید بلیط اتوبوس، قطار و هواپیما با سوپراپلیکیشن تاپ

خرید بلیط وسیله نقلیه سفر هم با سوپراپلیکیشن تاپ انجام می‌شود. برای خرید بلیط اتوبوس، قطار و هواپیما مبدا، مقصد و تاریخ حرکت را مشخص می‌کنید. در مورد بلیط هواپیما گزینه‌هایی مثل بلیط یک‌طرفه یا بلیط رفت‌وبرگشت هم فعال هستند. با استفاده از این خدمات می‌توانید حداکثر 50 درصد تخفیف برای خرید بلیط امکانات گردشگری شهرهای مختلف بگیرید و حتی برای بلیط هواپیما از مزایای هدیه آنی شارژ کیف پول استفاده کنید.

مزیت خرید بلیط اتوبوس، قطار و هواپیما با سوپراپلیکیشن تاپ این است که تمام اطلاعات مربوط به پایانه‌های اتوبوس‌رانی، ایستگاه قطار و ساعت‌های حرکت هواپیماهای شرکت‌های مسافرتی مختلف در اپلیکیشن ثبت‌‌شده است. دیگر لازم نیست برای خرید بلیط اتوبوس، قطار و هواپیما سایت‌های مختلف را بررسی کنید یا با شرکت‌های هواپیمایی گوناگون تماس بگیرید.

کافی است فقط یک بار مقصد و مبدا را در سوپراپلیکیشن تاپ وارد کرده و منتظر ارائه اطلاعات بمانید. در آخر اینکه با خرید بلیط و استفاده از خدمات گردشگری تاپ، در قرعه‌کشی‌های متنوع اپلیکیشن شرکت می‌کنید و هدیه‌تان را به‌صورت هدیه نقدی دریافت می‌کنید. بعد می‌توانید از آن هدیه نقدی برای خرید بلیط هواپیما استفاده کنید.

خدمات گردشگری اپلیکیشن تاپ

رزرو اقامت‌گاه‌ها و مراکز بوم‌گردی با سوپراپلیکیشن تاپ

قبلا که خدمات گردشگری آنلاین نشده بود و اپلیکیشن‌های مخصوصی برای انجام کارهای مربوط به سفر وجود نداشت، رزرو هتل و ویلا به‌سختی انجام می‌شد. گاهی اوقات هتل‌ها پر بودند و نمی‌توانستید قبل از شروع سفر محل اقامتتان را رزرو کنید. بعضی از مسافرها هم بعد از رسیدن به مقصد دنبال هتل می‌گشتند. آنها ساعت‌ها در خیابان‌های شهر مقصد می‌چرخیدند تا بتوانند هتل مناسبشان را پیدا کنند.

بعضی وقت‌ها هتلی که پیدا می‌شد باب میل اعضای خانواده نبود یا به اندازه کافی تمیز نبود. در چنین مواقعی، مجبور بودید در همان هتلی که پیدا کردید بمانید، چون دیگر جای دیگری نمی‌توانستید بروید. سوپراپلیکیشن تاپ به شما این امکان را می‌دهد که تا چندین روز قبل از شروع سفر محل اقامتتان را انتخاب کنید. با استفاده از این اپلیکیشن تمام اقامت‌گاه‌ها و ویلاها را می‌بینید، مشخصات هرکدام از آنها را بررسی می‌کنید و در آخر باتوجه به بودجه و شرایط خودتان اقامت‌گاه موردنظرتان را رزرو می‌کنید.

خرید بلیط اماکن گردشگری و تفریحی شهرهای مختلف

تا حالا برای شما اتفاق افتاده است که حین سفر بخواهید به یکی از جاهای گردشگری شهرموردنظرتان بروید و با صف طویلی روبه‌رو شوید؟ همه با چنین صحنه‌هایی خاطره داریم. صف‌های طولانی برای ورود به امکان باستانی و موزه‌ها. ماندن در چنین صف‌هایی نه‌تنها شما را خسته می‌کند، بلکه سفر را به کامتان تلخ می‌کند.

خبر خوب این است که سوپر اپلیکیشن تاپ با میراث فرهنگی و اماکن تفریحی شهرهای مختلف قرارداد دارد. بنابراین می‌توانید قبل از ورود به هر شهری، بلیط جاهای گردشگری آن را خریداری کنید. دیگر لازم نیست بعد از ورود به هر شهری در صف‌های طولانی خرید بلیط منتظر باشید. خیلی راحت می‌توانید به بخش بلیط اماکن گردشگری سوپر اپلیکیشن تاپ مراجعه کنید و شهرموردنظرتان را جست‌وجو کنید. بعد تمام جاهای تفریحی به شما نشان داده می‌شوند.

مثلا اگر می‌خواهید به استان فارس بروید، بلیط مجموعه تخت جمشید، حافظیه، مجموعه تاریخی نقش رستم و مجموعه فرهنگی تاریخی سعدیه از طریق سوپر اپلیکیشن تاپ قابل خریداری هستند.  همچنین با استفاده از سوپراپلیکیشن تاپ می‌توانید برای گردشگرهای خارجی هم بلیط بخرید و راهنمای سفر را هم به‌راحتی دریافت کنید.

یکی از ویژگی‌های خوب تاپ دسترسی به بلیط‌ها بدون نیاز به اینترنت است. اگر در جایی هستید که اینترنت ندارید یا حدس می‌زنید که در سفر ممکن است اینترنت نداشته باشید، می‌توانید بلیطتان را ذخیره کنید و فایل آن را بعدا به مسئول مربوطه نشان دهید. تمام بلیط‌ها بارکد مخصوص دارند؛ بنابراین می‌توانید به راحتی از در ورودی اماکن گردشگری عبور کنید.

از اول تا آخر سفر با سوپراپلیکیشن تاپ

سوپراپلیکیشن تاپ از همان لحظه‌ای که مقصد را انتخاب می‌کنید و تصمیم می‌گیرید که سفر کنید، تا آخرین لحظه بازگشت به خانه با شماست و تمام نیازهای شما را برطرف می‌کند. پس به جای استفاده از چندین اپلیکیشن، یک سوپراپلیکیشن نصب کرده و در وقت خودتان صرفه‌جویی کنید.

دانلود از طریق گوگل پلی          خدمات گردشگری اپلیکیشن تاپ


اجاره سوئیت و ویلا در سپنجا

   تبلیغات    

                 تور کیش

Load More In راهنمای سفر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *