کاخ کرملین مسکو ، روسیه | Moscow

اجاره خودرو در دبی
رزرو تور
تور تابستان 1403
 

کاخ کرملین مسکو

در این بخش از وب سایت مجله گردشگری تاپ توریست شما را با کاخ کرملین مسکو آشنا خواهیم کرد.پس اگر قصد سفر به کشور روسیه را دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید

یکی از جاذبه های دیدنی و مهم شهر مسکو مجموعه بزرگ کاخ کرملین است. بدون شک سفر به مسکو بدون بازدید از این مجموعه کامل نخواهد بود. موقعیت و اهمیت این جاذبه جذاب روسی بسیار زیاد است که اغلب بازدید از آن “غیرممکن” به نظر می رسد. جای هیچ تعجبی نیست، تالارهای تزئین شده با شکوه که با شکوه و جلال سلطنتی روسی منطبق شده اند، در حال حاضر برای رئیس جمهور مورد استفاده قرار می گیرند و به عنوان یک محل اقامت رسمی دولتی در خدمت دولت هستند. رهبران کشور، که حداقل یکبار از روسیه بازدید کرده اند، از طریق سالن های با شکوه کاخ کرملین بزرگ عبور می کنند.

اجاره اقامتگاه بوم گردی

 لیدوما

                | اجاره سوئیت در مشهد | اجاره ویلا در چالوس


کاخ کرملین مسکو خود چیزی شبیه قصرهای سلطنتی دیگری است که قبلا دیده اید. مجموعه ای از اتاق ها و قصرهای متصل به هم با سبک های مختلف است و شما به سختی می توانید حدس بزنید که در کدام بخش از ساختمان هستید.

کاخ کرملین مسکو

در کاخ کرملین مسکو فضای داخلی منحصر به فرد و لوکس بخش های خصوصی خانواده امپراتوری با سالن های پذیرایی بزرگ مجلل از ساختمان اصلی جدا می شوند. مکان بعدی به سمت کاخ ترم (Terem Palace) قابل تحسین است، ترکیبی بسیار زیبا از معماری قدیمی روسی، شرقی و ایتالیایی.

کاخ کرملین مسکو

از آنجا شما وارد یک شگفتی دیگر از مجموعه کرملین می شوید، کاخ فاستس (the Palace of Facets) یا گرانویتایا پلاتا (Granovitaya Palata).

کاخ کرملین مسکو

تور کاخ کرملین بزرگ مانند سفر در میان تاریخ و زمان است. پس بازدید از این مجموعه را در سفر خود فراموش نکنید تا خاطره ای زیبا و ماندگار از این فضا برای خود بسازید.

نکاتی در تور بازدید از کاخ کرملین؛

  • حتما به موقع و سر ساعت مشخص آنجا باشید، بعد از شروع تور، امکان پیوستن به گروه وجود ندارد.
  • بردن کیف و کوله پشتی به داخل کاخ مجاز نیست. (از شما خواسته می شود آنها را به اتاق مخصوص بار کرملین به صورت رایگان تحویل دهید).
  • مطمئن باشید که اصل گذرنامه، نه کپی آن، همراهتان باشد. (ممکن است در قسمت ورودی از شما بخواهند گذرنامه تان را نشان دهید).

مقالات گردشگری بیشتر بخوانید : الی گشت    

                تور کیش


 

به این مقاله امتیاز دهید
دنیا جای بزرگی است ، برای اینکه فقط یک جا بمونی ✨