ویزای فرانسه بدون ریسک ریجکتی

از کجا ویزای فرانسه بدون ریسک ریجکتی بگیریم؟

اجاره خودرو در دبی
رزرو تور
تور تابستان 1403
 

برای اینکه به اروپا سفر کنید نیاز است تا حتما ویزای شنگن داشته باشید. با توجه به اینکه شرایط اخذ ویزا سخت شده به همین دلیل برای دریافت ویزای شنگن نیازمند آژانس قدرتمند است. فرانسه یکی از کشورهای است که در اروپا جز محبوب ترین کشورهای توریستی شناخته می شود. ما در این مقاله آژانس معتبر را به شما معرفی می کنیم که ویزای فرانسه را به صورت کاملا VIP برای شما دریافت می کند.

ویزای فرانسه بدون ریسک ریجکتی

از آنجایی که حوزه ی شنگن شامل کشورهای محبوب مسافران است. به همین دلیل ورود از یکی از کشورهای این حوزه می تواند بلیت شما برای بازدید از سایر شهرهای اروپایی باشد. کشورهایی نظیر اسپانیا، فرانسه، سوئد، ایتالیا و… را می توانید در لیست سفر خود قرار دهید. یعنی بعد از ورود از فرانسه تنها نیاز به تهیه ی بلیت هواپیما، قطار، هتل و… است. بنابراین مهم ترین بخش برای مسافران دریافت ویزا بوده که باید از آژانس معتبر و با سابقه بگیرند. برای توضیحات بیشتر با ما همراه باشید.

منظور از ویزای فرانسه بدون ریسک ریجکتی چیست؟

منظور از ویزای بدون ریسک ریجکتی این است که مثلا اگر برای ویزای فرانسه اقدام نمودید. آژانس مورد نظر در دریافت آن ویزا تخصص و تبحر داشته باشد. هر چند همه چیز نهایت به خود سفارت و تصمیمات آن بر می گردد. اما آژانس نارین سفر یکی از آژانس های معتبر در زمینه گردشگری، توریستی و… است. این آژانس می تواند ریسک ریجکتی شما را پایین بیاورد.

اجاره اقامتگاه بوم گردی

 لیدوما

                | اجاره سوئیت در مشهد | اجاره ویلا در چالوس


زمانی که صحبت از بدون ریسک ریجکتی می شود. یعنی به نوعی می توانیم این ویزا را با عنوان تضمینی به شما معرفی کنیم. اگر بخواهیم صادقانه با شما صحبت کنیم. ویزاهای کسانی که به این آژانس رجوع کردند با موفقیت اخذ شده است. بنابراین شما هم می توانید نفر بعدی باشید.

بازرسی تمام مدارک قبل از ورود به سفارت

قبل از اینکه بخواهیم در خصوص ویزا صحبت کنیم. اول از همه کانترهای فروش این آژانس پاسپورت شما را دریافت می کند. تا بعد از بازرسی جهت اخذ ویزا، اقدامات لازم برای تور پاریس انجام شود. بنابراین اولین مرحله اخذ استعلام از پاسپورت شما و شنیدن توضیحات در خصوص ارائه ی مدارک مربوطه است. تمامی این مراحل قبل از تنظیم قرارداد و ورود به سفارت است.

  بدین صورت شما می توانید بدون نگرانی از بابت ریجکتی مراحل اخذ ویزا را دنبال کنید. در واقع شما قبل از ورود به سفارت بازرسی کامل شده و مدارک شما کامل خواهد بود.

خدمات اخذ ویزا به صورت کاملا VIP

تمامی خدمات در نارین سفر به صورت کاملا VIP انجام می شود. تورهای نوروزی اروپا یا آسیایی همچنین اخذ ویزا، رزرو تور و… با مشاوره رایگان انجام می شود. اولین موضوع در خدمات VIP ورود شما به سفارت فرانسه در کوتاه ترین زمان ممکن است. در حال حاضر این آژانس انتهای هر هفته ورود به سفارت امکان پذیر است. البته به شرطی اینکه شما در لیست اولیه ی آن هفته قرار بگیرید.

ویزای فرانسه بدون ریسک ریجکتی

هرچند اگر مدارک مربوطه در زمان درست به دست ما نرسد ورود شما به هفته ی بعد تر موکول خواهد شد. به طور کلی این آژانس اسم شما را زمانی در لیست ورود قرار می دهد که قرارداد تنظیم کرده و پیش پرداخت انجام داده باشید. در نظر داشته باشید که در خواست ها برای این ویزا زیاد است. بنابراین ممکن است وقت های VIP به زودی پر شوند.

اخذ ویزا بدون نگرانی

اگر مدارک شما کامل باشد اخذ ویزای فرانسه کوتاه تر خواهد بود. در نظر داشته باشید تا کامل شدن مدارک این آژانس با شما همراه خواهد بود. بازرسی و فیلترهای مربوطه سبب می شود که مدارک شما کامل شده و بی نقص وارد سفارت شود. بنابراین استعلام وضعیت و قدم به قدم همراه شما بودن باعث کامل شدن مدارک شما می شود. بنابراین بی شک با توجه به این شرایط ویزا خواهید شد.

ویزای فرانسه بدون ریسک ریجکتی

عودت کامل وجه در صورت یک هزارم درصد ریجکتی

یکی از مزیت هایی که این آژانس دارد این است که در صورت عدم ویزا که بعید به نظر می رسد. وجه شما را به طور کامل عود خواهد داد. البته این شامل هزینه ی ورود به سفارت نمی شود. اما تمام هزینه های پرداختی به اضافه ی پیش پرداخت به شما عودت داده می شود. به همین دلیل همه چیز شفاف و روشن است و حسن انجام کار تا به اینجای کار مشخص شده است. حتی این موارد را در قرارداد خود قید می کنند. بنابراین می توانید با توجه به شواهد و مدارک متوجه شوید که هدف اصلی این آژانس ارائه ی خدمات درست و دریافت وجه به ازای ارائه ی آن خدمات است.

 تبعات ریجکت شدن در شنگن

بدترین خبر برای مسافران اروپا این است که ریجکت شوید. بنابراین قبل از هر چیز آژانس مورد نظر خود را با دقت انتخاب کنید. چون اگر ویزا نشوید تا 2 سال از ورد به حوزه ی شنگن محروم خواهید شد. این می تواند خبر بدی برای کسانی باشند که برای ورود به اروپا حسابی ویژه باز کردند. بنابراین کمیت را فدای کیفیت نکنید. هر چند با بررسی های به عمل آمده قیمت های ارائه شده ی نارین سفر مقرون به صرفه است. به گفته ی مدیریت این آژانس هدف اصلی آن ها جلب رضایت مسافران بوده که در وهله ی اول بعد از دریافت ویزا خود آن ها هستند که خشنود می شوند. بنابراین این تبعات ریجکتی را مدنظر قرار دهید و به هر قیمتی به دنبال اخذ این ویزا نباشید.

 هزینه اخذ ویزا و تور چگونه محاسبه می شود؟

مطمئنا قیمت های ارائه شده یکی از مهم ترین موارد در جذاب مسافر است. یکی از دلایلی که اکثر مسافران این آژانس را انتخاب می کنند قیمت مناسب با خدمات خوب است. هزینه ها با بررسی های به عمل آمده مقرون به صرفه و منصفانه بوده و همه ی این قیمت ها را می تواند در سایت آن آژانس یعنی نارین سفر مشاهده نمایید. تنها کافی است نام آن را جستجو کنید.

 رزرو بلیت به همراه مشاوره رایگان

یکی از کشورهایی که اکثر مسافران به آن می اندیشند و جز برنامه سفر آن ها محسوب می شود فرانسه است. بنابراین ویزای فرانسه درخواست کنندگان زیادی دارد. به همین منظور اگر برای دریافت این ویزا نیازمند مشاوره رایگان بودید. با جستجوی نام این سایت در گوگل می توانید خدمات ارائه شده به وسیله ی این آژانس را مشاهده کنید. آنگاه با کلیک بر روی تماس با ما با کانترهای فروش در ارتباط باشید. وقت مشاوره رایگان رزرو کنید و حتی برای کانادا هم اقدام کنید. در نظر داشته باشید که در صورت نیاز می توانید پیج نارین تراول (@narintravel) را در اینستاگرام جستجو کنید. چرا که غیر از اخذ ویزا خدمات رزرو بلیت تورهای خارجی و داخلی را انجام خواهید داد.

فرانسه یکی از مسیرهایی است که اکثر مسافران و عاشقان سفر به آن علاقه دارند. اگر نیاز به مشاوره رایگان داشته باشید باشید. به راحتی می توانید وارد سایت آژانس شوید. با مشاوران آن مجموعه ارتباط بگیرید. یا به صورت حضوری در محل به پاسخ تمام سوالات خود دست پیدا کنید. توجه داشته باشید که این آژانس تنها به ازای ارائه ی خدمات از شما هزینه دریافت می کنید. نارین تراول را در اینستاگرام خود بررسی کنید. یا از لینک های مذکور وارد سایت شوید. الی گشت    

                تور کیش


 

به این مقاله امتیاز دهید