ماگ مسافرتی یا تراول ماگ

ماگ مسافرتی یا تراول ماگ چیست؟ + انتخاب بهترین نوع تراول ماگ

ماگ های مسافرتی معمولا برای مصرف نوشیدنی های گرم مانند قهوه، چای و شکلات داغ ، دمنوش ، آب سرد در هنگام سفر طراحی شده اند. این ماگها  بیشتر در هنگام سفر با ماشین و محل کار یا پیاده روی استفاده می شوند. با این حال، آنها همچنین می توانند برای حمل نوشیدنی در اتوبوس، قطار و حتی قایق استفاده شوند. اگرچه ماگ های مسافرتی اغلب در وسایل نقلیه استفاده می شوند، اما در پارک ها، رویدادهای ورزشی، جلسات، مراکز خرید و مکان های مشابه نیز ظاهر قابل استفاده می باشد

ماگ مسافرتی یا تراول ماگ

تراول ماگ ها معمولا دارای درب آبندی شده و نوع آسان نوش می باشند. این درب برای جلوگیری از ریختن مایعات در هنگام عبور اتومبیل از روی دست اندازها یا در نتیجه حرکت پرش کاربر طراحی شده است. طراحی ضد نشت نیز برای حفظ گرما در داخل ماگ مفید است. بسیاری از آنها مکانیسم هایی دارند که به کاربر این امکان را می دهد که جرعه جرعه ای سریع از نوشیدنی خود بنوشد و با تلاش بسیار کم درب آن را ببندد. این نوع درب اغلب به عنوان درب ضد نشت و ضد آشامیدن نامیده می شود.

هنگام انتخاب یک تراول ماگ یا ماگ مسافرتی ، بسیاری از افراد توصیه می‌کنند از خرید تراول ماگ های که درب محکمی دارند خودداری کنید. چرا اینکه هنگام باز کردن درب فرد باید تلاش زیادی انجام دهند و این کار باعث بیرون ضدن مایعات و سوختگی می شود. حتی اگر فرد موفق به فرار از سوختگی شود، ممکن است در مورد ریختن و لکه ها خوش شانس نباشد. توصیه ما به شما استفاده از تراول ماگ های با درپوش‌ پیچ ‌دار است بخاطر اینکه بسیار مطمئن‌تر هستند.

ماگ مسافرتی یا تراول ماگ

چه نوعی تراول ماگی را انتخاب کنیم ؟

به طور معمول، ماگ های مسافرتی عایق بندی شده اند و نوشیدنی ها را گرم نگه میدارند که دما را نیز به بدنه منتقل نمی کنند و همین امر باعث میشود هنگام گرفتن بدنه ماگ احاسی داغی نکنید. برخی از افراد برای عملکرد بهتر، ماگ های دو عایق را توصیه می کنند. اگرچه تراول ماگ های پلاستیکی در رنگ‌های مختلف موجود هستند، اما بسیاری خرید ماگ های ساخته شده از فولاد ضد زنگ را توصیه می‌کنند. نسخه های استیل ضد زنگ راحت تر تمیز می شوند و گفته می شود که نوشیدنی ها را برای مدت طولانی تری گرم نگه می دارند. اگر تصمیم به انتخاب یک ماگ پلاستیکی مسافرتی دارید، انتخاب یک ماگ با روکش فولادی ضد زنگ ممکن است مفید باشد. خرابی رایج در ماگ های پلاستیکی منجر به نوشیدنی های بی مزه می شود. شما کاربران عزیز می توانید در فروشگاه اینرنتی تاپ شاپینگ بهترین ماگهای مسافرتی را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت خریداری کنید .

به این مقاله امتیاز دهید