جزیره کاپری در ایتالیا
جزیره کاپری در ایتالیا

جزیره کاپری در ایتالیا و جاذبه های آن | Capri

"اجاره
رزرو تور
تور تابستان 1403
 

جزیره کاپری در ایتالیا

در این بخش از وب سایت مجله گردشگری تاپ توریست درباره جزیره کاپری در ایتالیا صحبت خواهیم کرد. برای آشنایی با این جزیره زیبا در ادامه با ما همراه باشید.

جزیره کاپری در جنوب ایتالیا در ورودی خلیج ناپل و نزدیک شهر ناپل واقع شده‌است. کاپری دارای آثار باستانی زیادی متعلق به ماقبل تاریخ و امپراتوری رم است، از جمله خرابه‌های ۱۲ ویلای ساخته شده توسط امپراتور تیبریوس که ده سال در کاپری حکومت کرده بود. با اینکه چشمه و رودخانه‌ای در کاپری وجود ندارد اما بارندگی زیاد باعث حاصلخیزی آن شده‌است و آن به مرکز تولید روغن زیتون، شراب و میوه تبدیل کرده‌است. گردشگری اصلی‌ترین منبع درآمد جزیره‌نشینان است.

جزیره کاپری به دلایل زیادی معروف است. کاپری جزیره ای است که همه چیز را با هم دارد، طبیعت و صحنه های بسیار زیبا، غذاهای شگفت انگیز، فروشگاه های خرید و آب های بی نظیر برخی از این دلایل است که باعث می شود حتما کاپری را در لیست سفرهای خود قرار دهید. قایق ها در فواصل زمانی مشخص به سمت جزیره کاپری رفت و آمد می کنند؛ نزدیک ترین مسیر از شهر سورنتو انجام می شود و طولانی ترین مسیر از شهر ناپل.

جزیره کاپری
جزیره کاپری

مارینا پیکولا – Marina Piccola

از کاپری می توانید با اتوبوس به ساحل مارینا پیکولا بروید. این مکان که با صخره ها احاطه شده است جایی فوق العاده برای شنا کردن حتی در فصل زمستان است زیرا این صخره ها اجازه ورود باد را نمی دهند و شما می توانید از تابش مستقیم نور خورشید لذت ببرید.

جزیره کاپری
جزیره کاپری

سوار قایق شوید

در یک روز گرم تابستان، سواحل کاپری واقعا شلوغ می شوند. بهترین راه برای تجربه آب های باور نکردنی که اطراف جزیره را احاطه کرده اند این است که یک قایق با کاپیتان اجاره کنید و چند ساعتی را در کوه های سنگی و غارهای سرسبز شنا کنید. اگر زمان شما کوتاه است، قایق های بزرگتری نیز وجود دارد که یک ساعت طول می کشد تا گردشگران را در اطراف جزیره بگرداند.

جزیره کاپری

باغ های آگوستوس – Gardens of Augustus

این باغ گیاه شناسی به دستور امپراتور اگوستوس ساخته شده و امروز یکی از زیباترین جاذبه های جزیره است. در این باغ به روی ایوان های گل کاری شده بروید و مدت ها محو تماشای جزایر فارالیونی شوید. این سه جزیره ی سنگ آهکی چشم اندازهای جذابی دارند و در وسط دریا سر از آب بیرون آورده اند.

جزیره کاپری

کلاب های ساحلی

کلاب های زیادی در سواحل کاپری وجود دارد. این کلاب ها با صندلی ها و چترهایی که به صورت ردیفی کل ساحل را پر کرده اند فضایی جذاب برای وقت گذراندن شما ایجاد کرده اند. در ساحل مارینا پیکولا سه ناحیه کوچک ساحلی آزاد وجود دارد که می توانید روی سنگریزه ها بنشینید و ریلکس کنید.

ویدئو از جزیره کاپری در ایتالیا

دنیا جای بزرگی است ، برای اینکه فقط یک جا بمونی ✨