عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی چیست ؟

اجاره خودرو در دبی
رزرو تور
تور تابستان 1403
 

امروزه تبلیغات به یکی از بخش های جداناپذیر کسب و کارها تبدیل شده است ، تبلیغات در دنیای مدرن امروزه به روش های مختلفی انجام می شود و همچنین این تبلیغات در قالب های مختلفی هم ارائه می شوند برای مثال امروزه بسیاری از تبلیغات از طریق اینستاگرام به کاربران عرضه می شود و از آنجایی که اینستاگرام بیشتر به صورت تصویری و بصری است ، تبلیغات برای صاحبان کسب و کارها بسیار راحت تر از گذشته شده است. با گسترش اینستاگرام و شبکه های بصری ، عکاسی از اهمیت ویژه ایی برخوردار شده است. امروزه بیلیون ها عکس از مناظر و البته مدل های مختلف گرفته می شود و در پلتفرم های مختلف بارگذاری می شود ، بنابراین عکاسی تبلیغاتی هم بیش از پیش به ترند و باب روز تبدیل شده است.

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی چیست ؟

عکاسی تبلیغاتی به بیانی ساده به معنای عکس گرفتن از اشیاء مختلف می باشد. در عکاسی تبلیغاتی سعی می شود که از اشیاء خاص به بهترین شکل ممکن عکس برداری صورت بگیرد. از عکاسی صنعتی در کسب و کارهای زیادی استفاده می شود . کسب و کارهای زیادی به اهمیت این صنعت پی برده اند. امروزه کسب و کارهایی که بیشتر با مد و لباس و پوشاک مرتبط هستند ، از این صنعت استفاده بیشتری دارند.

برای درک بهتر اهمیت عکاسی تبلیغاتی ، کافی است که اینستاگرام خود را باز کنید و هشتگ لباس را جست و جو کنید ، می توانید انواع و اقسام عکس های تبلیغاتی را مشاهده کنید. البته تعداد زیادی از عکس های تبلیغاتی که در اینستاگرام مشاهده می کنید ، حرفه ای نیستند و توسط افراد معمولی گرفته شده است در صورتی که برای داشتن عکس های تبلیغاتی حرفه ایی باید از متخصص این کار استفاده کنید تا بتوانید محصولات و یا خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به مخاطب و کاربران خود نمایش دهید.

اجاره اقامتگاه بوم گردی

 لیدوما

                | اجاره سوئیت در مشهد | اجاره ویلا در چالوس


عکاسی تبلیغاتی

تعرفه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

امروزه شرکت ها و یا کسب و کارهای نسبتا زیادی وجود دارند که خدمات عکاسی تبلیغاتی ارائه می کنند و طبیعتا هم تعرفه عکاسی تبلیغاتی می تواند تا حد زیادی متغییر باشد. تعرفه عکاسی تبلیغاتی می تواند از یک میلیون شروع شده و تا چندین میلیون متغییر باشد ، البته همانطور که اشاره کردیم ، متناسب با شرکتی که برای عکاسی تبلیغاتی خود انتخاب می کنید این مبلغ می تواند تا حد زیادی متفاوت باشد. برای گرفتن عکس های تبلیغاتی حرفه ایی باید طبیعتا ، افراد و عکاسان حرفه ایی استخدام کنید تا بتوانید از عکس های گرفته شده برای بنرها و بیلبوردهای سطح شهرها استفاده کنید.

آموزش عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی معمولا ساده می باشد ، البته این ساده بودن به معنای ساده بودن فرآیند گرفتن عکس نیست ، بلکه منظور از سادگی ، رسا بودن مفهوم عکس می باشد. عکس های تبلیغاتی معمولا یک یا چندین پیام ساده برای مخاطب دارند که معمولا هم عکسی از محصولات و یا خدمات مورد نظر یک کسب و کار می باشد که قصد تبلیغات ان ها را دارند. عکاسی صنعتی باید سادگی خود را حفظ کند ، چرا که معمولا افراد باید بتوانند با یک نگاه پیام عکس را دریابند تا بتوان تبلیغات موثرتری داشت. بنابراین باید به این نکته هم به عنوان صاحب کسب و کار توجه زیادی داشته باشید تا عکس های شما بتوانند به صورت دقیق هدف بازاریابی و تبلیغات شما را منتقل کنند .

عکاسی تبلیغاتی از دسر

عکاسی تبلیغاتی از دسر معمولا برای کسب و کارهایی استفاده می شود که با آشپزی مرتبط هستند ، برای مثال کسب و کارهایی در اینستاگرام که طرز تهیه مواد غذایی ارائه می کنند می توانند از عکاسی تبلیغاتی استفاده کنند. عکاسی تبلیغاتی به اینگونه از کسب و کارها اجازه می دهد تا بتوانند هنر خود را به بهترین شکل ممکن در معرض دید کاربران و مخاطبان خود قرار دهند. از آنجایی که شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام بصری هستند ، گرفتن عکس های با کیفیت و قرار دادن آن ها در پیج اینستاگرامی کسب و کار شما می تواند در موفقیت شما نقش بسیار مهمی داشته باشد. امروزه بسیاری از کسب و کارهای مرتبط با آشپزی ، از قدرت عکاسی صنعتی اگاه هستند و از این رو از این صنعت استفاده لازم را دارند. کسب و کارهایی که تعداد فالوور نسبتا بیشتری نسبت به سایر رقبای خود دارند ، معمولا به دلیل داشتن عکس های با کیفیت تبلیغاتی از رقبای خود جلوتر و موفق تر هستند ، برای رشد و موفقیت در ایسنتاگرام باید حتما از عکس های با کیفیت تبلیغاتی بهره مند شوید .

عکاسی صنعتی لوازم آرایشی

علاوه بر کسب و کارهای مرتبط با آشپزی ، کسب و کارهایی که مرتبط با لوازم آرایشی هستند نیز از عکاسی صنعتی بهره می برند. طبق آمارها و تحقیقات مختلف منتشر شده ، خانم ها در فضای انلاین (دست کم ! ) از آقایان خرید بیشتری دارند و یکی از محصولاتی هم که استفاده بیشتری برای خانم ها دارد ، لوازم آرایشی می باشد. در دنیای آنلاین امروزه فروش لوازم آرایشی یکی از پر درآمدترین کسب و کارهای آنلاین و حتی اینستاگرامی محسوب می شود. با این اوصاف می توان حدس زد که چه تعداد از این کسب و کارها در حال حاضر در حال فعالیت هستند ، اما قطعا تعداد انگشت شماری از این کسب و کارها توانسته اند نسبت به رقبا پیشرفت بیشتری داشته باشند و موفق تر ظاهر شوند. یکی از دلایلی که می تواند کسب و کارهای آنلاین و اینستاگرامی را موفق کند ، گرفتن عکس های با کیفیت تبلیغاتی است. عکس های تبلیغاتی به کسب و کارهای لوازم آرایشی کمک می کند تا بتوانند محصولات خود را بهتر از گذشته و با زاویه دید جدیدی در معرض دید مخاطبان قرار دهند. عکس های صنعتی لوازم آرایشی می توانند موفقیت شما را تا حد زیادی تضمین کنند .

عکاسی تبلیغاتی از ساعت

علاوه بر کسب و کارهایی که در مورد آن ها بحث کردیم ، کسب و کارهایی که مرتبط با فروش ساعت هستند نیز می توانند از قدرت عکاسی تبلیغاتی به نفع کسب و کار خود استفاده کنند. اگر ساعت خوش دیزاین و زیبایی را در نظر بگیریم ، با گرفتن عکسی بی کیفیت از آن نه تنها ارزش آن را می توان پایین آورد ، بلکه می توان فروش آن را به طرز باورنکردنی پایین آورد. بر عکس این موضوع یعنی ثبت عکس های با کیفیت می تواند به طرز باورنکردنی در جذب مخاطب برای کسب و کار شما موثر باشد. امروزه بسیاری از کسب و کارهای فروش ساعت از عکاسی تبلیغاتی استفاده می کنند و نتیجه آن را هم بعد از گذشت مدت زمان کمی مشاهده خواهند کرد .

ابزار عکاسی صنعتی

ابزار عکاسی تبلیغاتی می تواند متناسب با کاربرد و شی مورد نظر برای عکاسی متفاوت باشد اما حداقل ابزار عکاسی تبلیغاتی ، دوربین حرفه ایی می باشد ، البته همانطور که اشاره کردیم ، برای داشتن عکس های حرفه ایی تر باید از ابزارهای دیگری هم استفاده کرد که می توان میزان روشنایی محیط و اطراف اشیاء را مدیریت و نتظیم کرد. عکس های صنعتی معمولا بدون بک گراند و یا پس زمینه هستند و یا اگر پس زمینه ایی هم دارند ساده هستند ، چرا که هدف اصلی عکاسی تبلیغاتی ، تبلیغات از اشیاء مورد نظر می باشد و با حذف پس زمینه می توان ذهن و تمرکز بیننده را بر روی شی مورد نظر معطوف کرد. علاوه بر این ها در عکاسی تبلیغاتی سعی می شود که اشیاء زیباتر و جذاب تر از واقعیت به نظر برسند به همین دلیل ، عکاسی که استخدام می کنید باید علاوه بر تجربه از دانش لازم هم برخوردار باشد تا بتوان شاهد نتیجه و کیفیت بیشتر در انتهای عکس برداری بود .

عکاسی تبلیغاتی

برای داشتن عکس های حرفه ایی باید به نکات دیگری هم توجه داشت ، از جمله یکی از مهمترین نکات ، زمینه کاری و در واقع هدف تبلیغات می باشد که می تواند تاثیر بسیاری در روند عکس برداری داشته باشد. علاوه بر آن داشتن کیفیت مناسب هم از جمله نکاتی است که باید مهم شمارده شود. نتیجه عکاسی های تبلیغاتی ، عکس هایی با کیفیت و با رزولوشن بالا می باشد که می تواند نگاه بیننده را جذب خود کند ، علاوه بر آن عکس های صنعتی باید شفاف و بدون هر گونه تاری باشند .

با استفاده از عکاسی تبلیغاتی می توانید عکس های با کیفیتی از محصولات و یا خدمات خود داشته باشید و در ادامه ی آن تبلیغاتی قدرتمندتر داشته باشید. برای گرفتن عکس های تبلیغاتی می توانید از یک گوشی هوشمند هم استفاده کنید و در واقع این کار را به یک فرد معمولی ( بدون دانش عکاسی ) بسپارید ، اما قطعا مجبور خواهید بود که کار را به یک حرفه ایی بسپارید چرا که امروزه به دلیل رقابت های شدید ، منتشر کردن یک عکس بی کیفیت برای کسب و کار نه تنها نمی تواند سود خاصی داشته باشد ، بلکه می تواند برای اعتبار کسب و کارتان هم مضر باشد ، بنابراین با استخدام فرد حرفه ایی در زمینه عکاسی تبلیغاتی موفقیت خود را در زمینه تبلیغات تضمین کنید تا بتوانید از رقبای خود پیشی گرفته و به دنبال آن به مخاطبان بیشتر و در نتیجه درآمد بیشتری دست یابید .

Source: cyberg الی گشت    

                تور کیش


 

به این مقاله امتیاز دهید