لیدوما تریپ

رزرو سواری بین شهری

با ظهور کرونا و اعمال محدودیت‌های در نظر گرفته شده برای سفر، یکی از امن و راحت‌ترین روش‌های سفرهای زمینی، سواری بین شهری مستر بلیط است که با استقبال مشتریان این ارائه دهنده‌ بلیط آنلاین سفر همراه شده است.

رزرو سواری بین شهری

این سرویس که برای اولین بار توسط مستربلیط به سبد محصولات این خانواده اضافه شده  است به منظور تسهیل سفرهای ضروری، تحصیلی، کاری و … به شهرهای تهران، اصفهان، کاشان و تعداد زیادی از شهرهای شمالی کشور در اختیار مسافران قرار گرفته است. بر اساس اعلام مستربلیط در آینده‌ی نزدیک 13مرکز استان دیگر به مسیرهای این سرویس اضافه می‌شود و مسافران شهرهای مختلف کشور می توانند بدون نگرانی بابت حفظ حریم شخصی در سفر و رعایت پروتکل های بهداشتی به سریع و راحت ترین شیوه ممکن سفر کنند.

این سرویس نگرانی‌ها در مورد ابتلا به بیماری کرونا طی جابه‌جایی بین منزل تا ترمینال و در طول مسیر سفر را به حداقل رسانده و مسافران با خیالی آسوده به سفر بروند. خبر خوب این است که مسافرانی که سواری بین شهری مستربلیط را برای سفر خود انتخاب می کنند، می توانند از بین انواع مختلف سواری مانند سمند، پژو، تویوتا کمری، تویوتا راوفور، هیوندا سوناتا، هیوندا اکسنت، رنو سفران و… خودروی سواری مورد نظر را برای سفر انتخاب کنند.

سرویس سواری بین شهری در حال حاضر از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن مستر بلیط ارائه می‌شود و شما می‌توانید این محصول را از طریق وبسایت یا نسخه جدید اپلیکیشن مستربلیط که در هفته‌های اخیر ارائه شده است رزرو و سفری آسان، سریع و امن را تجربه کنید. پس اگر قصد سفر دارید، سرویس سواری بین‌شهری مستر بلیط را امتحان کنید.


   تبلیغات    

                 تور کیش

Load More In تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *