انجام امور ملکی و حقوقی در کشور ترکیه

اجاره خودرو در دبی
رزرو تور
تور تابستان 1403
 

خرید ملک در ترکیه یا اجاره ملک در ترکیه یا هر امور دیگری مثل ثبت شرکت یا احداث و تاسیس شرکت یا مشاغل نیاز به آشنایی با قوانین خرید و فروش یا اجاره ملک در کشور ترکیه دارد.

خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در ترکیه یکی از اصلی ترین اهداف ایرانیان در چند سال اخیر شده. در ترکیه با توجه به سیل ایرانیان برای خرید ملک در ترکیه متاسفانه شرکت  ها و افراد غیر قانونی اقدام به فروش ملک و در نتیجه ضرر و زیان به سرمایه هموطنان شدند.

بنابراین اصلی ترین نیاز هر خریدار قبل از انجام هر اموری پیدا کردن شرکتی با ثبت رسمی در کشور ترکیه است تا بتوانند در صورت هر کوتاهی یا مشکل نسبت به عودت سرمایه خود اقدام کنند.

اجاره اقامتگاه بوم گردی

 لیدوما

                | اجاره سوئیت در مشهد | اجاره ویلا در چالوس


شرکت هفت مهر ترکیه با ۸ سال سابقه در امور خرید و فروش ملک با ثبت رسمی در اداره دارایی و عضویت رسمی در اتاق تجارت استانبول با نام   در خدمت هموطنان بوده است. (Gayrimenkul ve Turizm Danışmanlığı)

شرکت هفت مهر دارای یکی از بزرگترین بانک های املاک آنلاین می باشد که شما میتوانید قبل از انجام هر کاری ملک مورد نظر خود به همراه قیمت و غیره را مشاهده کنید.

مزایا خرید ملک با هفت مهر :

 پیدا کردن ملک از قبل

 در هر زمان و هر مکان میتوانید ملک مورد نظر خود را با تمامی مشخصات در بانک املاک ما انتخاب کنید.

املاک در دست هفت مهر بدون واسطه و مستقیم از صاحب ملک گرفته شده تمامی این املاک دارای ضمانت شرکت هفت مهر می باشد.

 خیالی آسوده و اطمینان خاطر

 مشاوران و وکلا هلدینگ هفت مهر با هدف نشاندن لبخند بر صورت شما مفتخر هستند از ابتدای کار در کنار و همراه شما بوده و در تمامی موارد از لحظه ورود شما به کشور ترکیه با شما هستند.

 قانونی بودن هفت مهر

 شرکت هفت مهر با تاکید دائمی بر قانونی بودن کارها و داشتن تمامی گواهینامه های کاری در امور ملکی و مهاجرتی در اداره بازرگانی و تجارت ترکیه و تکیه بر سابقه درخشان و تجربه کاری ۷ ساله خود به همراه شما خواهد بود.

 سلامت و ضمانت سند خانه

 با توجه به سخت گیری کشور ترکیه برای دادن اقامت به اتباع خارجی نیاز است که منزل خریداری شده از لحاظ قانونی کاملا تضمین شده و سند بی عیب و نقص و بدون بدهی داشته باشد که در مورد تمامی املاک در دست هلدینگ هفت مهر این موضوع صدق می کند.

اجاره ملک در ترکیه

اجاره ملک در ترکیه یکی از بهترین و ارزان ترین روش ها برای دریافت اقامت کشور ترکیه است. اخذ اقامت ترکیه از طریق اجاره ملک یکی از راحت ترین روش ها نیز به شما میرود.

البته در هنگام انجام امور اجاره نیز نکاتی وجود دارد که باید حتما رعایت شود در غیر اینصورت امکان رد شما در پروسه اقامت وجود دارد.

شرکت هفت مهر ترکیه از اولین شرکت هایی است که اقدام به ارایه خدمات در امور اجاره ملک در ترکیه کرده است.

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه یکی از اولین مراحل شروع هر کسب و کاری در کشور ترکیه می باشد. شما برای شروع هر کسب و کار و شغلی از قبیل رستوران، کافه، حتی مغازه های خدماتی نیاز به ثبت شرکت دارید. ثبت شرکت کاری تخصصی است و در صورتیکه این ثبت شرکت به درستی انجام نشود در بسیاری از امور دچار محدودیت می شوید و حتی ممکن است در امور حسابداری دچار مشکل شوید.

وکلای شرکت هفت مهر در امور ثبت شرکت سالیانه همراه بسیاری از شرکت های بزرگ بوده اند و بسیاری از شرکت های بزرگ توسط شرکت هفت مهر اقدام به شروع فعالیت در ترکیه کردند. شرکت هفت مهر از زمان اقدام برای ثبت شرکت تا احداث محل کسب و کار و دریافت مجوز های لازم در کنار شماست.

اخذ اقامت ترکیه

اخذ اقامت ترکیه از مهم ترین امور بعد از انجام امور خرید ملک یا اجاره ملک در ترکیه می باشد. چرا که شما بدون اقامت ترکیه به املاک خود به طور کامل دسترسی ندارید و به بسیاری از خدمات شهروندی کشور ترکیه دسترسی ندارید. به همین جهت نیاز است که امور اقامتی شما توسط وکیلی با تجربه و کارکشته انجام شود.

شرکت هفت مهر ترکیه یکی از شرکت هایی است که دارای تیمی از وکلای زبده می باشد و پرونده اقامتی شما را به طور تمام و کمال برای شما آماده سازی میکنند و تا زمان آماده شدن کارت اقامت شما در کنار شما هستند.

سخن پایانی

این شرکت افتخار دارد که با ثبت رسمی در کشور ترکیه و آدرس و دفتر رسمی کار را به طور تمام و کمال برای شما انجام میدهد و از ابتدای ورود شما تا انتهای انجام کامل امور شما در کنار شما می باشد. ارزانی شعار ما نیست کیفیت کار سرمشق ما برای خدمت است. الی گشت    

                تور کیش


 

به این مقاله امتیاز دهید